To już ostatnia szansa na aktualizację Archicada w niższej cenie. Aż do 50% rabatu! ZOBACZ
Do 50% rabatu na aktualizację Archicada! ZOBACZ

Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Lato już czuć w powietrzu. Z tej okazji mamy dla Was gorącą promocję na aktualizację Archicada! To już ostatnia szansa na aktualizację i zakup licencji wieczystych w tak niskich cenach.

Myślisz o pracy w najnowszym Archicadzie? To już ostatnia szansa na aktualizację i zakup licencji wieczystych w tak niskich cenach. Promocja do -50% na aktualizację potrwa do 30 czerwca i warunki, jakie możemy zaproponować teraz, już nigdy się nie powtórzą! Licencje wieczyste będą dostępne w sprzedaży jedynie do końca 2024 roku, a teraz są dostępne w cenach z ubiegłego roku. Liczba licencji w promocji jest mocno ograniczona. Chcesz wiedzieć więcej? Daj znać!

Specjalne oferty na:

 • licencje wieczyste
 • aktualizacje do Archicada 27
 • przejście ze Start Edition do pełnej wersji

Jak to zrobić? Skontaktuj się z ekspertem Multibim, odbierz rabat i odkryj możliwości najnowszej wersji programu.

Koniec licencji wieczystych Archicada!

Graphisoft zdecydował o zakończeniu sprzedaży licencji wieczystych z końcem 2024 roku dla nowych klientów. Dotychczasowi użytkownicy Archicada  będą mieli rok więcej na zakup licencji wieczystych – do końca 2025 roku. Docelowo dostępne w sprzedaży będą licencje w modelu subskrypcyjnym. Jeśli masz aktualną licencję wieczystą z Kartą Multibim, nie odczujesz tej zmiany, a przy ewentualnym przejściu na model subskrypcyjny zostaną Ci zaproponowane najlepsze warunki. Jeśli jednak zastanawiasz się nad zakupem Archicada, a z subskrypcjami nie jest Ci po drodze, to teraz jest najlepszy moment. Dlaczego? Dlatego, że mamy jeszcze ograniczoną pulę licencji wieczystych, które sprzedajemy w cenach z zeszłego roku. Dodatkowo, do każdej licencji dodajemy pakiet narzędzi Multibim TOOLS na rok za darmo! Nie lubisz kiedy omijają Cię najlepsze okazje? Skontaktuj się z nami!

Czy warto aktualizować pełną wersję Archicada?

Masz już pełną wersję Archicada, ale niższą niż 27 i zastanawiasz się, czy warto aktualizować? Odpowiedź jest jednoznaczna: warto! Archicad jest ciągle ulepszany, a nowe funkcje programu poprawiają produktywność i komfort pracy. Firma Graphisoft nieustannie pracuje nad aktualizacjami. Od wrześniowej premiery Archicada 27  wprowadziła ich 5, a w nich aż 29 nowych lub ulepszonych funkcjonalności, poprawiających jakość pracy i intuicyjność obsługi. Kolejne są właśnie dopracowywane. Nowe funkcje pojawiają się więc nie tylko wraz z nadejściem nowej wersji, ale w trybie ciągłym i są bezpłatnie dostępne dla posiadaczy Karty Multibim. Jeśli chcecie poznać najnowsze możliwości i zobaczyć, co zyskacie aktualizując program, zachęcamy do przyjrzenia się strategii planu ulepszania Archicada, którą znajdziecie tutaj.

Jedną z najnowszych możliwości Archicada 27, która rewolucjonizuje pracę z klientem, jest funkcja „Wersje projektu”. Dzięki niej możesz tworzyć różne warianty budynku, układu pomieszczeń, czy rozmieszczenia mebli, zestawiać je ze sobą i prezentować wymiennie. W ten sposób zyskasz możliwość szybkiego i płynnego pokazania inwestorowi różnych rozwiązań. Kiedy wspólnie wybierzecie najlepszy wariant lub kombinację wariantów, narzędzie „Wersje projektu” umożliwi usunięcie pozostałych jednym kliknięciem bez konieczności tworzenia dodatkowych warstw, widoków czy powielania plików. Dzięki temu zachowasz porządek w plikach i usprawnisz prezentację pomysłów oraz zyskasz sporo czasu.

Obejrzyj materiał, który prezentuje działanie funkcji „Wersje projektu”

Co zyskasz regularnie aktualizując Archicada?

 • ciągle rozbudowywane, nowe funkcjonalności przy jednoczesnym upraszczaniu interfejsu
 • możliwość wykonania pracy łatwiej i szybciej
 • bezproblemowe przechodzenie z wersji na wersję i szybkie opanowanie nowych funkcji
 • stałą kompatybilność sprzętu z oprogramowaniem

Karta Multibim

W zestawie z aktualizacją Archicada otrzymasz Kartę Multibim, dzięki której masz dostęp do szeregu korzyści:

 • kolejne aktualizacje do najnowszej wersji programu w trakcie aktywnego abonamentu
 • nieocenione wsparcie techniczne
 • profesjonalną opiekę i pomoc
 • dostęp do bazy szkoleń, dzięki którym wykorzystasz Archicada w 100%

Czy warto przejść z Archicad Start Edition do pełnej wersji?

To zależy od Twoich potrzeb. Start Edition jest świetnym narzędziem dla małych praktyk: osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze i freelancerów, którzy nie potrzebują pracować na jednym pliku zespołowo. Zapewnia podstawowe narzędzia BIM przy niższych kosztach. Pełna wersja programu oferuje zaawansowane funkcje renderowania, możliwość współpracy oraz udogodnienia w publikacji i zarządzaniu rewizjami. Warto rozważyć rozszerzenie Archicad Start Edition do pełnej wersji, jeśli prowadzisz większe projekty i masz złożone potrzeby. Jeżeli nie masz pewności, czy pełna wersja programu jest Ci potrzebna, przeczytaj artykuł i wypełnij ankietę, która ułatwi Ci decyzję. Chętnie również pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Aktualizacja Archicada w pakiecie z komputerem

Czy Twój komputer nadąża za wymaganiami najnowszego oprogramowania? Jeśli masz wątpliwości, oczywiście pomożemy. Skontaktuj się z nami, opowiedz o swoich potrzebach, a my doradzimy Ci, jak dobrać odpowiedni sprzęt. Wiemy, że ważny jest maksymalny komfort i przyjemność z projektowania . Jeśli kupisz komputer u nas wraz z aktualizacją, zaoferujemy Ci atrakcyjne zniżki u dostawców sprzętu.

Multibim TOOLS w cenie

Czy prostsze projektowanie może być proste? Jasne, że tak! Wystarczy skorzystać z wyjątkowych narzędzi, które pomogą Ci zautomatyzować rutynowe czynności i usprawnić Twoją pracę. Tworzymy je w odpowiedzi na Wasze potrzeby. Teraz do każdej aktualizacji Archicada dodajemy Multibim TOOLS, aż na rok gratis!

Poznaj lepiej Multibim TOOLS i obejrzyj film o dodatku Multibim STANDARD, który znacznie przyspiesza i standaryzuje pracę z programem Archicad.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą poniższego formularza do końca czerwca, a my zagwarantujemy najlepszą cenę aktualizacji Archicada i zestaw usług, które będą nieocenionym wsparciem Twojej pracy na co dzień.  Do usłyszenia!

Poznaj ofertę


Przeczytaj także
Przetestuj BIMmTool

Przetestuj BIMmTool

BimMTool to niezbędne narzędzie do pomiaru, modelowania, prezentacji i kontroli projektów renowacji – i wiele więcej! Wypróbuj je za darmo, aż do końca maja i otrzymaj rabat na zakup.

06.05.2024
Przygotuj się na wzrost cen: marcowe oferty od Multibim

Przygotuj się na wzrost cen: marcowe oferty od Multibim

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, dni stają się coraz dłuższe, a temperatura rośnie. Pora wrzucić kolejny bieg i pozwolić Twoim projektom rozkwitnąć.

07.03.2024

Partnerzy