To już ostatnia szansa na aktualizację Archicada w niższej cenie. Aż do 50% rabatu! ZOBACZ
Do 50% rabatu na aktualizację Archicada! ZOBACZ

Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Archiframe - dla kogo?

Archiframe to efekt wieloletniej współpracy twórców programu z firmami produkującymi prefabrykowane budynki szkieletowe, dlatego odpowiada na wszystkie potrzeby zakładów prefabrykacji, których produkcja oparta jest o maszyny CNC Hundegger, Weinmann, Randek i inne. Obsługuje formaty BVN, BTL, WUP, a także generuje listy w XLS, CSV ja TXT. Wspiera zarówno zautomatyzowaną, jak manualną produkcję prefabrykatów.

Archiframe - jak to działa?
Archiframe - dla kogo?

Archiframe - jak to działa?

W Archiframe przygotowanie wszystkich danych dla maszyn odbywa się równolegle z procesem kształtowania architektury. Modyfikacja projektu nie oznacza już ponownego pracochłonnego modelowania konstrukcji, ponieważ generowanie rysunków, modeli i plików dla obrabiarek CNC może być wykonane w dowolnym momencie automatycznie w oparciu o model architektoniczny.

"Archiframe pomaga naszym projektantom przyspieszyć i zautomatyzować codzienną pracę, dzięki czemu mogą skupić się na najważniejszych częściach projektu."

Ville Valve, współwłaściciel VVR Wood zajmującej się produkcją prefabrykowanych domów drewnianych

Zapytaj o wycenę Archiframe

Archiframe - główne zalety?

Archiframe jest zintegrowany z Archicadem - popularnym i uznanym wśród architektów programem do projektowania architektonicznego w systemie BIM.

Oferuje najbardziej płynne przejście od modelu architektonicznego do konstrukcyjnego oraz jedyną w swoim rodzaju elastyczność procesu projektowego.

Automatycznie generuje komplet danych na potrzeby zakładów prefabrykacji: modele 3D, rysunki konstrukcyjne, listy cięć, dane dla obrabiarek CNC. Współpracuje ze wszystkimi popularnymi obrabiarkami CNC.

Jest stale rozwijany i aktualizowany wraz z kolejnymi wersjami Archicada pozwalając na wykorzystanie najnowszych funkcji programu oraz modułu zespołowego Teamwork Archicada.

Archiframe wraz z Archicadem ma znacznie szerszą funkcjonalność i bardzo konkurencyjną cenę w porównaniu z innym oprogramowaniem do projektowania prefabrykatów.

Intuicyjny interfejs i prosta struktura programu powodują, że ścieżka wdrożenia jest krótka. Dostępność na systemy Windows i Mac. Bezpośrednie wsparcie techniczne specjalistów z Finlandii - twórców programu.

Praktyczne przypadki użycia Archiframe

VVR WOOD

VVR WOOD

Największą przewagą ArchiFrame nad konkurencją jest elastyczność systemu i niestandardowe funkcje, pozwalające na znacznie bardziej dopasowane do naszych potrzeb rozwiązania.
Skanska Husbfabrikken

Skanska Husbfabrikken

Skanska Husbfabrikken dostarcza gotowe moduły budowlane i elementy budynków, takich jak domy prywatne, przedszkola, szkoły, więzienia, ośrodki zdrowia, sklepy oraz koszary i platformy wiertnicze.
Støren Treindustri

Støren Treindustri

ArchiFrame rozszerza i tak już elastyczny i przyjazny dla użytkownika przepływ pracy w Archicadzie o produkcję plików niezbędnych do obróbki (CNC), które wykorzystujemy w naszej fabryce.

Wypróbuj za darmo - licencja trial

Licencja trial jest kompatybilna z najnowszą i dwoma poprzednimi wersjami Archicada,
działa na Mac i Windows.

Poniżej znajdziesz linki do wersji trial oraz dodatkowych, ciekawych materiałów.

MultiBim

Prostsze
projektowanie
jest proste

Wierzymy w BIM

ponieważ oznacza mniej problemów i żmudnej pracy, zostawiając więcej miejsca na przyjemność projektowania.

Wspieramy architektów

w wyborze najlepszych narzędzi oraz sprawnym wdrożeniu BIM, niezależnie od wielkości pracowni.

Jesteśmy praktykami

więc oferujemy tylko te rozwiązania, które sami przetestowaliśmy, a dodatkowo dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Najlepsza oferta na Archiframe dla Ciebie!

Wypełnij poniższy formularz, aby umówić prezentację i uzyskać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Partnerzy