To już ostatnia szansa na aktualizację Archicada w niższej cenie. Aż do 50% rabatu! ZOBACZ
Do 50% rabatu na aktualizację Archicada! ZOBACZ

Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Zobacz, jak działa Multibim SUN

Dlaczego warto?

Precyzyjna pozycja słońca, dzięki ustawieniom rzeczywistej długości i szerokości geograficznej oraz kierunku północy.

Właściwości zakresu czasu nasłonecznienia dla okien w dniach równonocy wiosennej i jesiennej oraz możliwość wybrania rodzaju zabudowy.

Inteligentny znacznik okien, generujący raport nasłonecznienia według pory roku, oraz bazujące na ich przynależności do pomieszczeń. Proste sumowanie zakresów nasłonecznienia.

Generowanie szczegółowych raportów dla analizowanych okien, określające okresy, w których mają dostęp do światła słonecznego.

Wzorzec projektu z definicją wariantów graficznych do kolorystycznej wizualizacji czasu nasłonecznienia.

Taniej z Kartą Multibim

Karta Multibim

Skorzystaj z ofert specjalnych i zniżek na Multibim TOOLS dla posiadaczy Karty Multibim. Ale to nie wszystko!

Wraz z Kartą zyskujesz dostęp do aktualizacji, szkoleń i profesjonalnej opieki ekspertów, dzięki którym będziesz mógł skupić się na istocie swojej pracy - projektowaniu. Sprawdź dostępne pakiety i skontaktuj się z naszym ekspertem.

Wbudowany model słońca

Program korzysta z modelu słońca wbudowanego w oprogramowanie Archicad oraz precyzyjnych danych długości i szerokości geograficznej oraz kierunku północy, które można ustawić ręcznie lub np. importując plik *.kmz..

Precyzyjna lokalizacja

Ustawienia lokalizacji Archicada pozwalają określić precyzyjne dane długości i szerokości geograficznej projektu, jak również kierunek północny, dzięki czemu uzyskujemy precyzyjną trasę wędrówki słońca po nieboskłonie.

Dokładność do 1 minuty

Dodatkowo program dodaje do poszczególnych okien właściwości czasu nasłonecznienia w dniach równonocy i wypełnia wartości w oparciu o cyfrową analizę z dokładnością do jednej minuty. Właściwości są automatycznie przypisywane do analizowanych okien i mogą być wykorzystane do różnych celów. Dodatkowym atutem jest możliwość dodania rodzaju zabudowy.

Gotowe wzorce projektowe

Z aplikacją dostarczany jest także wzorzec projektu zawierający definicję wariantów graficznych wykorzystywanych do kolorystycznej wizualizacji czasu nasłonecznienia okien, a także schematy zestawień pozwalające przeanalizować zarówno czasy nasłonecznienia dla poszczególnych okien, jak pomieszczeń i lokali.

Automatyczne raporty

Inteligentny znacznik okien, generujący raport nasłonecznienia według pory roku, oraz bazujące na ich przynależności do pomieszczeń. Proste sumowanie zakresów nasłonecznienia. Raporty można dodawać do arkuszy dokumentacji.

Cennik

Multibim SUN z Kartą Multibim

750 zł netto

w rozliczeniu rocznym

>

Kup Multibim SUN

Najkorzystniejsza oferta

Pakiet Multibim TOOLS z Kartą Multibim

1500 zł netto

w rozliczeniu rocznym

>

Kup Mulitibm TOOLS

Multibim SUN

1500 zł netto

w rozliczeniu rocznym

>

Kup Multibim SUN

Poznaj pozostałe Multibim TOOLS

Kompleksowe ustawienie pliku wzorca projektu, zawierające setki skonfigurowanych ulubionych obiektów bibliotecznych, uporządkowane atrybuty, widoki, arkusze, zestawy publikacji i translatory.

Poznaj szczegóły

Proste i intuicyjne narzędzie pozwalające na tworzenie podłóg i sufitów na podstawie stref Archicada.

Poznaj szczegóły

Narzędzie przydatne, gdy musimy wykonać szczegółowy model. Pozwala rozbijać elementy warstwowe i złożone do pojedynczych komponentów – zachowując możliwość ich edycji oraz wstawiania okien i drzwi do rozbitych ścian.

Poznaj szczegóły

Sprawne bilansowanie projektu zagospodarowania terenu i łatwa analiza chłonności działek. Narzędzie przypisuje elementy modelu do konkretnych typów powierzchni, po czym oblicza i weryfikuje przyjęte wskaźniki.

Poznaj szczegóły

Rozpocznij pracę z Multibim SUN już dziś!

Wypełnij poniższy formularz, aby uzyskać dostęp do narzędzia.

Partnerzy