To już ostatnia szansa na aktualizację Archicada w niższej cenie. Aż do 50% rabatu! ZOBACZ
Do 50% rabatu na aktualizację Archicada! ZOBACZ

Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Solibri

Solibri

Odpowiednie narzędzia dla właściwych ekspertów. Solibri wynosi kontrolę jakości na zupełnie nowy poziom i pomaga zapewnić płynny przepływ informacji od projektu do budowy. Koniec z nieplanowanymi przerwami w procesie inwestycyjnym - przyszłość budowania właśnie nadeszła.

UMÓW PREZENTACJĘ
Zobacz dlaczego warto używać Solibri

Jakościowe dane dla każdego

Daj każdemu uczestnikowi projektu właściwe narzędzie do właściwej pracy
i rozpocznij swoją podróż do lepszej jakości z Solibri.

Solibri

Koordynacja BIM

Solibri

Budowa

Solibri

Projektowanie

Office

Niezależnie od tego, czy jesteś BIM Managerem, architektem czy projektantem - aby pomyślnie zrealizować projekt, potrzebujesz doskonałej koordynacji i komunikacji między wszystkimi zaangażowanymi stronami, zaawansowanego systemu sprawdzania modelu, a także zestawień i klasyfikacji informacji do różnych zastosowań i wizualizacji danych. Wszystko to znajdziesz w Solibri Office.

Site

Na budowie nie potrzebujesz pełnej gamy funkcji - potrzebujesz tylko tych, które dostarczą Ci odpowiednich informacji w odpowiednim czasie, aby pomóc Ci przekształcić model w rzeczywisty budynek. Do tego służy Solibri Site.

Anywhere

Jako zwolennicy płynnego i otwartego przepływu informacji wierzymy, że wysokiej jakości informacje powinny być łatwo dostępne dla wszystkich, którzy biorą udział w projekcie. Dlatego Solibri Anywhere jest dostępne dla dla każdego - za darmo.

Enterprise

Gdy wielu użytkowników pracuje na modelu, oprogramowanie musi dostosowywać się do zmieniających się potrzeb różnych ról i różnych projektów. Solibri Enterprise daje wszystko, co jest do tego potrzebne. To indywidualne rozwiązanie zapewniające maksymalną skalowalność i łatwość w szerokim zastosowaniu.

Koordynacja BIM - Kontrola jakości
Twoich projektów BIM

Znajduj problemy na wczesnym etapie

Łącz modele z różnych dyscyplin i przeprowadzaj wysoce zaawansowane kontrole modelu federacyjnego pod kątem wymagań i przepisów BIM, wykraczając daleko poza proste wykrywanie kolizji.

Koordynuj i komunikuj się

Zapewnij wszystkim zaangażowanym stronom, zarówno w biurze, jak i na budowie, spójne i sprawdzone dane przez cały czas trwania projektu. Mapuj, wizualizuj i raportuj dane oraz łatwo przypisuj zadania.

Upraszczaj i automatyzuj procesy

Zapewnij najnowocześniejszą kontrolę jakości w procesach BIM dzięki elastycznemu, opartemu na regułach sprawdzaniu modeli, aby spełnić najtrudniejsze potrzeby w zakresie kontroli jakości oraz kompleksowy wspierać przepływ pracy.

Zapytaj o wycenę Solibri

MultiBim

Budujemy razem,
czyli lepiej

Współpracujemy

z najlepszymi producentami oprogramowania BIM, zgodnego z otwartymi standardami IFC i BCF.

Współtworzymy

otwarte standardy BIM jako członkowie buildingSMART, międzynarodowej organizacji rozwijającej cyfrowe standardy dla budownictwa.

Nasi klienci

wywodzą się z różnych branż, ale łączy ich jedno: przekonanie, że dzięki podejściu openBIM są bardziej niezależni, samodzielni i lepiej zarządzają ryzykiem związanym z przepływem i przetwarzaniem informacji.

Oferta Solibri dla Ciebie!

Wypełnij poniższy formularz, aby umówić prezentację i uzyskać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Partnerzy