Pobierz Archicada - Multibim

Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Archicad

Archicad to pierwsze na świecie, wielofunkcyjne oprogramowanie, które umożliwia projektowanie i zarządzanie modelami w technologii BIM. Archicad zapewnia kompleksową obsługę projektową, ponieważ daje możliwość pracy na projektach w wymiarze 2D oraz 3D. Przewagę nad innymi programami daje Archicadowi ogromne spectrum możliwości rysowania w systemie „what you see is what you get” czyli - to co widzisz, to otrzymujesz.

Jednocześnie Archicad zachowuje sposób pracy znany architektom. Archicad jest jednym z najczęściej wykorzystywanych programów w biurach projektowych. Modele trójwymiarowe oraz przekroje, Archicad generuje automatycznie na podstawie rzutów, a wszelkie edycje wprowadzane na model lub przekrój przenoszone są również automatycznie także na rzut. Multibim to oficjalny partner Graphisoft w Polsce.

ARCHICAD od MULTIBIM - oficjalnego partnera Graphisoft w Polsce

Wszystkie potrzebne wersje Archicada do pobrania.

W MULTIBIM dostępne są wersje w języku polskim oraz międzynarodowe. Archicad START EDITION oraz pełna wersja programu ARCHICAD.

Wypełnij formularz, a zostaniesz przekierowany do strony, gdzie pobierzesz starsze wersje Archicada - zarówno w pełnej wersji, jak i Archicad Start Edition.

Zastanawiasz się nad zakupem Archicada 26 lub Start Edition?

Napisz do nas, a nasi specjaliści skonfigurują najlepszą ofertę zakupu Archicada w sam raz na potrzeby Twoje i Twojego biura.

Dlaczego?
Na cenę wpływa wpływa ilość i rodzaj licencji, zakup dodatkowych narzędzi i pakietów. To, jakie licencje proponuje Graphisoft możesz sprawdzić TUTAJ.

Archicad do pobrania