Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Bimcollab

BIMcollab

BIMcollab to pełen zestaw oprogramowania, które ułatwia współpracę BIM, dzięki czemu nie musisz stale przeskakiwać między arkuszami kalkulacyjnymi, pocztą e-mail i innymi narzędziami.

Wypróbuj
Zobacz dlaczego warto używać BIMcollab
BIMCloab

BIMcollab Cloud

Platforma do zarządzania komunikacją w projekcie

Scentralizuj i zarządzaj wszystkimi elementami swojego projektu w chmurze oraz twórz przejrzyste przeglądy i wnikliwe raporty

BIMCloab

BCF Managers

Dodatki do narzędzi BIM - połącz BIMcollab Cloud z Twoimi narzędziami BIM

Twórz, filtruj i wyszukuj elementy w preferowanym narzędziu BIM. Zsynchronizuj je automatycznie z BIMcollab

BIMCloab

BIMcollab ZOOM

Narzędzie do przeglądania i sprawdzania modeli IFC

Zobacz wszystkie modele w formacie IFC i zweryfikuj dowolny obiekt, klasyfikację lub właściwości pod kątem wymagań

BIMcollab Cloud

Platforma do zarządzania komunikacją w projekcie

BIMcollab Cloud: intuicyjny i łatwy w użyciu umożliwia sprawne śledzenie procesów BIM w chmurze. Procesy w BIMcollab Cloud są bezpośrednio połączone z systemem klasyfikacji i obiektami w modelu za pośrednictwem dostępnych przeglądarek internetowych lub bezpośrednio z aplikacji BIM. BIMcollab Cloud uporządkowany system przechowywania i dzielenia się informacjami w projekcie.

Wypróbuj

BIMcollab ZOOM

Narzędzie do przeglądania i sprawdzania modeli IFC

BIMcollab ZOOM to zintegrowane z platformą BIMcollab narzędzie pozwalające na przeglądanie i skuteczne kontrolowanie modeli IFC. ZOOM jest najlepszym środowiskiem wspierającym wspólne rozwiązywanie problemów w trakcie spotkań koordynacyjnych. ZOOM pomaga sprawnie analizować dane, wyszukiwać błędy projektowe i weryfikować rozwiązania. Szybka nawigacja, intuicyjna i płynna, nawet w przypadku dużych modeli. Teraz ZOOM oferuje wykrywanie kolizji i obsługę chmur punktów!

Wypróbuj

BCF Managers

Dodatki do narzędzi BIM – połącz BIMcollab Cloud z Twoimi narzędziami BIM

BIMcollab jest połączony z najpopularniejszymi narzędziami BIM takimi jak ARCHICAD, Navisworks, Solibri, Tekla Structures, Revit, czy SimpleBIM poprzez zintegrowaną wtyczkę BCF Manager.

Twórz i udostępniaj uwagi i notatki, przydzielaj zadania członkom zespołu niezależnie od oprogramowania na jakim pracują. Sprawdzaj modele, wykrywaj kolizje, śledź adnotacje i przekazuj bezpośrednio informacje do narzędzi BIM.

Wypróbuj

Platforma do zarządzania komunikacją w projekcie

BIMcollab to platforma współpracy dla multidyscyplinarnych zespołów. Zbudowana jest w oparciu o powszechnie stosowane otwarte standardy ICF i BCF. Uwagi BCF zawierają wszystkie istotne informacje umożliwiające komunikację związaną z modelami BIM i nie tylko. BIMcollab upraszcza zarządzanie uwagami i notatkami. To uporządkowany system przechowywania i dzielenia się uwagami obejmujący niezawodne śledzenie historii na dowolnym etapie procesu BIM.

Wypróbuj

Połącz BIMcollab Cloud z narzędziami, na których możesz polegać

Umów się na prezentację najnowszej wersji BIMcollab

Multibim

Multibim

Budujemy razem
- czyli lepiej

Współpracujemy z najlepszymi producentami oprogramowania BIM, zgodnego z otwartymi standardami IFC i BCF. Współtworzymy otwarte standardy BIM jako członkowie buildingSMART, międzynarodowej organizacji rozwijającej cyfrowe standardy dla budownictwa.

Nasi klienci wywodzą się z różnych branż, ale łączy ich jedno: przekonanie, że dzięki podejściu openBIM są bardziej niezależni, samodzielni i lepiej zarządzają ryzykiem związanym z przepływem i przetwarzaniem informacji.

Oferta BIMcollab dla Ciebie!

Wypełnij poniższy formularz, aby umówić prezentację i uzyskać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.