Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Dlaczego warto?

W Multibim wierzymy, że to właśnie automatyzacja codziennych, żmudnych czynności pozwala architektom skupić się na tym, co w ich pracy najważniejsze - na projektowaniu. Multibim TOOLS to autorski zestaw narzędzi, który ją umożliwi. Wszystkie one powstały na podstawie doświadczeń zespołu Multibim i codziennych wyzwań naszych klientów. Odkryj ich możliwości i sprawdź, jak mogą wpłynąć na komfort pracy i efektywność Twojego zespołu.

Kompletna integracja
z Archicadem

Przyjazny interfejs
i łatwość obsługi

Pełne wsparcie
techniczne

Przewodnik w formie
projektu przykładowego

Materiały wdrożeniowe
i pomoc na start

Teraz rok Multibim TOOLS gratis do Archicada

Multibim STANDARD

Czy możesz poświęcić miesiąc pracy na przygotowanie standardu projektów w Archicadzie, aby zapewnić ich spójną jakość? A może przy każdym projekcie robisz to od nowa? Standaryzacja to droga do lepszej dokumentacji i sprawniejszej współpracy. Fabryczne ustawienia Archicada wymagają złożonej konfiguracji przed rozpoczęciem projektowania.

Multibim STANDARD to kompleksowe ustawienie pliku wzorca projektu, zawierające setki skonfigurowanych ulubionych obiektów bibliotecznych, uporządkowane atrybuty, widoki, arkusze, zestawy publikacji i translatory. Szybko się wdrażasz, a potem Ty i Twój zespół pracujecie spójnie.

WIĘCEJ INFORMACJI

Multibim SITE

W większości pracowni sporządzanie Projektów Zagospodarowania Terenu jest oddawane w ręce doświadczonych projektantów, ponieważ nie ma w nich miejsca na pomyłkę.

Multibim SITE pozwoli Ci na ich sprawne bilansowanie, a także łatwą analizę chłonności działek. Narzędzie przypisuje elementy modelu do konkretnych typów powierzchni, po czym oblicza i weryfikuje przyjęte wskaźniki. Krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces analizy w sposób prosty i zrozumiały, bez konieczności definiowania złożonych zestawień.

WIĘCEJ INFORMACJI

Multibim SUN

To narzędzie dla osób projektujących budynki w obszarach zurbanizowanych. Pozwala w sposób całkowicie automatyczny wyliczyć nasłonecznienie lokali w oparciu o model budynku.

Multibim SUN wylicza czas nasłonecznienia zaznaczonych okien budynku w wybranych dniach równonocy wiosennej i jesiennej. Algorytm korzysta z modelu słońca Archicada i lokalizacji ustawionej w preferencjach projektu. Dokładność symulacji została przetestowana na szeregu projektów referencyjnych.

WIĘCEJ INFORMACJI

Multibim PARTS

Narzędzie przyda się w sytuacjach, gdy musimy wykonać szczegółowy model.

Multibim PARTS dzieli złożone ściany, stropy, dachy, belki i słupy na komponenty w celu dalszej obróbki modelu na wyższym poziomie szczegółowości. Rozbity model może być edytowany na poziomie komponentów. Pozwala także na wyciąganie precyzyjnych danych ilościowych.

WIĘCEJ INFORMACJI

Multibim ZONES

To prosty i przyjazny w obsłudze dodatek, który pozwoli Ci na tworzenie podłóg i sufitów na podstawie stref Archicada. Możesz wstawić stropy o dowolnych ustawieniach – proste lub warstwowe.

Dodatek bierze pod uwagę dokładny obrys stref uwzględniając także wnęki. Możesz też ustawić poziome i pionowe odsunięcie stropów względem geometrii stref.

WIĘCEJ INFORMACJI

Taniej dla posiadaczy Karty Multibim

Karta Multibim

Skorzystaj z ofert specjalnych i zniżek na Multibim TOOLS dla posiadaczy Karty Multibim. Ale to nie wszystko! Wraz z Kartą zyskujesz dostęp do aktualizacji, szkoleń i profesjonalnej opieki ekspertów, dzięki którym będziesz mógł skupić się na istocie swojej pracy - projektowaniu. Sprawdź dostępne pakiety i skontaktuj się z naszym ekspertem.

Cennik

Narzędzie Solo z Kartą Multibim pakiet Multibim TOOLS
Multibim STANDARD  3 000 zł netto bezpłatnie najlepsza oferta1 500 zł netto z Kartą Multibim
Multibim SITE  1 500 zł netto 750 zł netto
Multibim SUN  1 500 zł netto 750 zł netto
Multibim PARTS  1 500 zł netto 750 zł netto
Multibim ZONES  bezpłatnie bezpłatnie
w rozliczeniu rocznym
MultiBim

Prostsze
projektowanie
jest proste

Wierzymy w BIM

ponieważ oznacza mniej problemów i żmudnej pracy, zostawiając więcej miejsca na przyjemność projektowania.

Wspieramy architektów

w wyborze najlepszych narzędzi oraz sprawnym wdrożeniu BIM, niezależnie od wielkości pracowni.

Jesteśmy praktykami

więc oferujemy tylko te rozwiązania, które sami przetestowaliśmy, a dodatkowo dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Masz pytania? Daj nam znać!

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą,
odpowie na wszystkie pytania i stworzy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Partnerzy