Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Archicad

Wybierz miesięczny lub roczny rodzaj subskrypcji i otrzymaj dostęp do swobodnego doboru licencji, bezpieczeństwa finansowego i przejrzystych warunków korzystania z programu. Płacisz tylko wtedy, gdy Twoja subskrypcja jest aktywna i nie musisz się martwić o aktualizacje Archicada. Od teraz będą dla Ciebie dostępne od samej premiery.

Ale to nie wszystko. W ramach subskrypcji możesz korzystać także z BIMcloud, czyli możliwości współpracy z zespołem projektowym w czasie rzeczywistym, niezależnie od skali czy poziomu skomplikowania projektu.

Oferta specjalna

Odkryj możliwości Archicada w pakiecie z BIMcloud SaaS w cenie samej subskrypcji.

Archicad + Archicad

Archicad Collaborate

w subskrypcji

750,00 zł netto

w rozliczeniu rocznym

Archicad

Archicad

w subskrypcji

750,00 zł netto

w rozliczeniu rocznym

Archicad

BIMcloud

w subskrypcji

184,17 zł netto

w rozliczeniu rocznym

Pakiet Archicad Collaborate to połączenie Archicada z oprogramowaniem BIMcloud jako usługa (SaaS), zapewniające szybki, wydajny i bezpieczny dostęp do współdzielonych projektów w czasie rzeczywistym. Odblokuj moc zespołu i przenieś przepływ pracy na wyższy poziom. Wypełnij lukę pomiędzy różnymi lokalizacjami i interesariuszami projektu, niezależnie od używanego przez nich oprogramowania. Archicad Collaborate zapewni Twojemu zespołowi łączność podczas pracy zdalnej, a projekty będą realizowane zgodnie z planem.

Rozpocznij subskrypcję Archicada już teraz

Archicad w subskrypcji to

Swoboda doboru licencji

Brak zobowiązań

Finanse pod kontrolą

Zawsze aktualna wersja

Przejrzyste warunki

Najczęstsze pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania. Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu.

Aktualne ceny możesz zawsze sprawdzić logując się do swojego Graphisoft ID tutaj. W czasie pisania tego artykułu (czerwiec 2023) miesięczna licencja Archicada kosztuje 1300 zł, roczna - 9000 zł. Przed zamówieniem subskrypcji skontaktuj się z naszym ekspertem i sprawdź dostępność ofert specjalnych.

Subskrypcję zamówisz tutaj, logując się na swoje konto Graphisoft ID. Jeśli jeszcze nie masz konta GS ID, zostaniesz poproszony o jego założenie. Możesz zamówić Archicada i BIMcloud w miesięcznej lub rocznej subskrypcji i opłacić ją kartą kredytową lub debetową Visa / Mastercard. Jeśli chcesz zaktualizować swoje dane płatności, przejdź na metody płatności i wybierz “update”(“aktualizuj”).

BIMcloud zapewnia dostępność w konfiguracjach chmury prywatnej i publicznej na standardowym sprzęcie oznacza, że nawet mniejsze biura mogą korzystać z szybkiego, wydajnego i bezpiecznego dostępu do współdzielonych projektów w czasie rzeczywistym. Więcej informacji o BIMcloud znajdziesz tutaj.

  1. Po zalogowaniu się na subskrypcję Archicada, otrzymasz link do pobrania Instalatora Archicada. Spowoduje to zainstalowanie Archicada na twoim komputerze.
  2. Otwórz Graphisoft License Manager Tool (został zainstalowany automatycznie, wraz z Archicadem) i zaloguj się przy użyciu swojego Graphisoft ID, żeby pobrać swój klucz.

Po pobraniu licencji możesz wyjść z narzędzia License Manager Tool i uruchomić Archicada. Od teraz będziesz mieć dostęp do najnowszej dostępnej zlokalizowanej wersji programu.

Jeśli Twój Archicad ma połączenie z Internetem, licencja na subskrypcję Archicada zostanie automatycznie odnowiona przez program, bez potrzeby działań z Twojej strony. Jeśli posiadasz subskrypcję BIMcloud, Twój okres świadczenia usługi także zostanie automatycznie przedłużony.

O terminie płatności zostaniesz powiadomiony przez wiadomość e-mail z informacją o odnowieniu na 10 dni przed terminem odnowienia subskrypcji. Wiadomość zawiera termin płatności oraz wysokość opłaty za odnowienie. System automatycznie zainicjuje płatność, bez Twojego zaangażowania. W razie niepowodzenia płatności, zostanie ona ponownie zainicjowana 3 dni później. Otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem o nieudanej płatności, możliwej przyczynie i sugerowanym działaniu.

Nie jesteś zadowolony z subskrypcji? Łatwo zwróć swoje licencje Archicada z powrotem do Company Pool za pomocą narzędzia Menedżer licencji (License Manager Tool). Usuń wszystkie swoje dane z BIMcloud. Następnie skontaktuj się z obsługą klienta i podaj następujące dane:

  • ID faktury
  • Przyczyny niezadowolenia z naszych usług
  • Nazwa domeny BIMcloud
  • Numer(y) seryjny(e) klucza(ów) ochrony oprogramowania Archicad

Po zatwierdzeniu wniosku, otrzymasz zwrot pieniędzy w ciągu 10 dni roboczych, w walucie w jakiej dokonany został zakup. Szczegóły na temat polityki zwrotów znajdziesz w dokumencie Graphisoft Store Terms of Service.

Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie, bez żadnych dodatkowych opłat. Jej zakończenie następuje z końcem świadczenia usług. Roczna subskrypcja to roczna umowa, którą można anulować lub odnowić pod koniec każdego roku. Podobnie licencje miesięczne - są automatycznie odnawiane co miesiąc, chyba, że zostaną wcześniej anulowane. Ważne, żeby rezygnacja z subskrypcji nastąpiła nie później niż 24 godziny przed odnowieniem licencji. W celu anulowania subskrypcji:

  1. Otwórz stronę z widocznymi subskrypcjami.
  2. Wybierz subskrypcję, którą chcesz zmodyfikować, a następnie kliknij Zarządzaj.
  3. Na następnej stronie wybierz licencję, którą chcesz anulować.
  4. Potwierdź prośbę o anulowanie.

Jeśli zmienisz zdanie, możesz cofnąć anulowanie na tej samej stronie, do 24 godzin przed datą odnowienia subskrypcji. Twój Archicad będzie działać do końca bieżącego cyklu rozliczeniowego, a Twoje płatności cykliczne zostaną wstrzymane. Anulowanie subskrypcji nie wiąże się z żadnymi opłatami. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, odwiedź Warunki korzystania z usługi.

Aby otrzymać dostęp do swoich faktur, przejdź na stronę Faktury. Tutaj możesz zobaczyć i wydrukować wszystkie faktury dotyczące Twoich subskrypcji. Będą one dostępne do 24 godzin po zakupie lub odnowieniu subskrypcji. Faktury są wystawiane przez Digital River Inc. To zewnętrzny partner Graphisoft w zakresie usług płatniczych, który zajmuje się obliczaniem podatków, płatnościami i fakturowaniem. Graphisoft jest nadal odpowiedzialny za dostarczanie produktów, wsparcie i licencje.

Tak długo, jak jesteś aktywnym subskrybentem, w momencie wydania nowej wersji, będziesz mógł pobrać, zainstalować i rozpocząć korzystanie z nowej wersji, gdy tylko zostanie wydana na Twoim rynku. Wraz z subskrypcją Twoja licencja zostanie automatycznie zaktualizowana po uruchomieniu nowej wersji Archicada. Alternatywnie możesz zaktualizować licencję w dowolnym momencie, uruchamiając narzędzie License Manager Tool. Jeśli jednak jesteś przywiązany do wcześniejszej wersji programu, licencja Archicad na Twoją subskrypcję będzie działać również z wcześniejszymi wersjami Archicada.

Korzystając z subskrypcji, potrzebujesz jednej licencji na każdą osobę, która będzie korzystać z Archicada. Ponieważ jednak subskrypcja jest dostarczana na kluczu programowym, możesz łatwo przesyłać i pobierać subskrypcję dla różnych osób, w zależności od tego, kiedy potrzebują korzystać z licencji.

Twoja może być także łatwo przenoszona z jednego komputera na inny. W tym celu otwórz narzędzie License Manager Tool na komputerze, na którym aktualnie znajduje się licencja, i prześlij ją do puli licencji firmowych. Spowoduje to udostępnienie licencji do pobrania z innego komputera.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami! Obsługa techniczna Multibim jest zawsze do Twojej dyspozycji.
A jeśli potrzebujesz pomocy poza godzinami pracy, możesz również skorzystać ze społeczności Graphisoft.

Kontakt
MultiBim

Prostsze
projektowanie
jest proste

Wierzymy w BIM

ponieważ oznacza mniej problemów i żmudnej pracy, zostawiając więcej miejsca na przyjemność projektowania.

Wspieramy architektów

w wyborze najlepszych narzędzi oraz sprawnym wdrożeniu BIM, niezależnie od wielkości pracowni.

Jesteśmy praktykami

więc oferujemy tylko te rozwiązania, które sami przetestowaliśmy, a dodatkowo dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Najlepsza oferta na subskrypcję Archicada dla Ciebie!

Wypełnij poniższy formularz, aby umówić prezentację i uzyskać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Partnerzy