Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Dlaczego warto?

W wielu pracowniach sporządzanie Projektów Zagospodarowania Terenu jest oddawane w ręce doświadczonych projektantów, ponieważ nie ma w nich miejsca na pomyłkę. Nieprawidłowe zbilansowanie terenu skutkuje odmową wydania decyzji o pozwoleniu na budowę. W Archicadzie możesz stworzyć bilans w Zestawieniach, ale trudno jest wykonać obliczenia bez użycia Excela. Na szczęście jest na to lepszy sposób: nowy, w pełni zintegrowany z Twoim Archicadem dodatek - Multibim SITE.

Pełna integracja z Archicadem w formie palety

Automatyczna weryfikacja wskaźników na podstawie modelu

Intuicyjny i przyjazny
interfejs

Brak konieczności definiowania złożonych zestawień

Rozpocznij pracę z Multibim SITE

Możliwości dodatku

Możliwości Archicada w zakresie wspierania projektowania zagospodarowania terenu są rozbudowane. Już samo posiadanie modelu i możliwość tworzenia zestawień, stanowią pomoc w stosunku do tradycyjnego systemu pracy.

Jednak Multibim SITE rozszerza te możliwości i optymalizuje cały proces, czyniąc go szybszym i bardziej intuicyjnym w stosunku do zastosowania standardowych narzędzi Archicada.

Zautomatyzuj pracę

W Archicadzie chcesz swobodnie operować różnymi narzędziami. Mieszanie ich ma swoje konsekwencje i utrudnia pracę z Zestawieniami. Multibim SITE zapewnia elastyczność, ponieważ odczytuje powierzchnię z wybranych elementów i automatycznie zestawia je w formie bilansu.

Zautomatyzuj pracę
Zyskaj kontrolę

Zyskaj kontrolę

Weryfikowanie wskaźników wymaga przełączania się między oknami, co utrudnia pracę koncepcyjną. Multibim SITE jest paletą, więc na bieżąco kontrolujesz jak każda zmiana geometrii wpływa na wskaźniki.

Ogranicz ryzyko

Zestawienia nie dają Ci możliwości szybkiego, wizualnego sprawdzenia spełnienia wskaźników – musisz za każdym razem interpretować otrzymane liczby. Paleta dodatku od razu wskazuje graficznie, czy spełniasz wymagania, zmniejszając ryzyko błędu.

Ogranicz ryzyko
Projektuj elastycznie

Projektuj elastycznie

Czy Twój projekt leży na kilku obszarach MPZP? A może potrzebujesz sprawdzić kilka wariantów rozwiązań? Konfiguracje w Multibim SITE pozwalają równolegle bilansować wiele terenów lub wersji projektu.

Korzystaj z pewnego źródła

Wyniki bilansu wykonanego w Multibim SITE są zapisywane w Info Projektu, dzięki czemu możesz je przywołać w dowolnym miejscu autotekstami. Daje Ci to pojedyncze, pewne źródło informacji o wskaźnikach.

Korzystaj z pewnego źródła

Taniej z Kartą Multibim

Karta Multibim

Skorzystaj z ofert specjalnych i zniżek na Multibim TOOLS dla posiadaczy Karty Multibim. Ale to nie wszystko!

Wraz z Kartą zyskujesz dostęp do aktualizacji, szkoleń i profesjonalnej opieki ekspertów, dzięki którym będziesz mógł skupić się na istocie swojej pracy - projektowaniu. Sprawdź dostępne pakiety i skontaktuj się z naszym ekspertem.

Cennik

Multibim SITE z Kartą Multibim

750 zł netto

w rozliczeniu rocznym

>

Kup Multibim SITE

Najkorzystniejsza oferta

Pakiet Multibim TOOLS z Kartą Multibim

1500 zł netto

w rozliczeniu rocznym

>

Kup Mulitibm TOOLS

Multibim SITE

1500 zł netto

w rozliczeniu rocznym

>

Kup Multibim SITE

Poznaj pozostałe Multibim TOOLS

Dodatek dla osób projektujących budynki w obszarach zurbanizowanych. Pozwala w sposób całkowicie automatyczny wyliczyć nasłonecznienie lokali w oparciu o model budynku i słońce Archicada.

Poznaj szczegóły

Proste i intuicyjne narzędzie pozwalające na tworzenie podłóg i sufitów na podstawie stref Archicada.

Poznaj szczegóły

Narzędzie przydatne, gdy musimy wykonać szczegółowy model. Pozwala rozbijać elementy warstwowe i złożone do pojedynczych komponentów – zachowując możliwość ich edycji oraz wstawiania okien i drzwi do rozbitych ścian.

Poznaj szczegóły

Kompleksowe ustawienie pliku wzorca projektu, zawierające setki skonfigurowanych ulubionych obiektów bibliotecznych, uporządkowane atrybuty, widoki, arkusze, zestawy publikacji i translatory.

Poznaj szczegóły
Rozpocznij pracę z Multibim SITE już dziś!

Wypełnij poniższy formularz, aby uzyskać dostęp do narzędzia.

Partnerzy