+48 663 008 823 biuro@multibim.pl
Zaznacz stronę

Polityka prywatności

multibim.pl

1. Informacje ogólne
Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z usług dostępnych na stronie multibim.pl

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie multibim.pl jest BIM Point sp. z. o. o. z siedzibą w Krakowie, adres: ul. Lipowa 4D, 30-702 Kraków, NIP PL 6793084910, REGON 0000433889.

3. Dane osobowe zbierane przez BIM Point sp. z. o. o. są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., zmienne na bieżąco.

4. Co, jak i dlaczego jest zbierane?
Strona multibim.pl zapisuje w Twojej przeglądarce ciastka, zwane dalej Ciastkami. Służą do prawidłowego funkcjonowania witryny. Multibim.pl gromadzi także Twoje dane na potrzeby analityki – w szczególności adres IP, rodzaj przeglądarki, system operacyjny. Dane są gromadzone, ale nie poddawane ocenie.

5. Na stronie multibim.pl znajduje się także formularz kontaktowy, jeśli z niego skorzystasz – ale tylko wtedy – oddajesz BIM Point sp. z. o. o. do dyspozycji także Twoje imię, nazwisko, nazwę firmy, telefon i adres e-mail. Dane te przetwarzane są tylko i wyłącznie w celu przedstawienia Ci oferty, o którą wysłane zostało zapytanie.

6. Nie udostępniamy Twoich danych firmom trzecim. Nigdy.

7. Poprzez stronę multibim.pl możesz zakupić oprogramowanie – w tym celu zostaniesz przekierowany na stronę producenta. Strona multibim.pl nie realizuje sprzedaży bezpośrednio i nie zapisuje danych dotyczących Twojej transakcji.

8. Jak długo przechowujemy Twoje dane?Ciastka przechowujemy tak długo, jak na to pozwolisz, czyli jeśli usuniesz je z przeglądarki, będą usunięte.

9. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności strony multibim.pl, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

10. Na stronie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od strony multibim.pl i nie są w żaden sposób nadzorowane przez stronę multibim.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać. W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – kontakt.

NARZĘDZIA DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB: