Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Baza wiedzy

Archicad 25 – konfiguracja komputera dostosowana do Twoich potrzeb

07.09.2021

Jak skonfigurować komputer pod Archicada 25 i dostosować go do swoich potrzeb? W tym artykule przedstawimy najlepsze rekomendacje do zbudowania swojej własnej stacji roboczej.

Archicad 25 – użycie programu a wydajność stacji roboczej

07.09.2021

Archicad jest niezwykle popularnym i wydajnym pakietem oprogramowania BIM zawierającym ogromną bazę narzędzi. Jednakże, konfiguracja stacji roboczej zoptymalizowanej dla Archicada może być wyzwaniem.

Jak poprawić współpracę w Revit przy pomocy Bimsync?

16.08.2021

Dzięki otwartej platformie współpracy BIM – Bimsync można łatwo zarządzać swoim projektem budowlanym poprzez centralizację wszystkich modeli i dokumentów w jednym miejscu oraz mieć pewność, że wszystkie zaangażowane dyscypliny będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, gdy pojawią się problemy projektowe.

Obsługa ARM Mac

21.07.2021

W 2020 r. firma Apple ogłosiła planowaną zmianę architektury systemowej komputerów Macintosh z procesorów Intel na układy zaprojektowane przez Apple, które wykorzystują architekturę ARM.

Zarządzanie licencjami oraz kontem Graphisoft ID

19.07.2021

W tym artykule odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania nt. tworzenia i zarządzania kontem Graphisoft ID, zarządzania firmowym kontem Graphisoft ID oraz licencjami.

Multibim SUN – zautomatyzowana analiza nasłonecznienia

12.07.2021

Program Multibim SUN to dodatek do oprogramowania Archicad, automatycznie wykonujący analizę nasłonecznienia okien w dniach równonocy wiosennej i jesiennej (21 marca i 21 września) i generujący na tej podstawie raporty.