Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Baza wiedzy

Projektowanie wnętrz w Archicad 25 – czy warto?

03.12.2021

Poznaj wszystkie zalety i korzyści projektowania wnętrz w Archicad 25. To idealne narzędzie do modelowania, tworzenia dokumentacji i wizualizowania projektu.

Aktualizacja Archicad 25 do wersji 4013 w języku polskim

25.11.2021

Na stronie Graphisoft pojawiła się możliwość pobrania najnowszej aktualizacji polskiej wersji Archicada do wersji 4013. Poznaj nowe funkcje Archicad 25 i pobierz aktualizację.

Poznaj rodzaje licencji na oprogramowanie Archicad

16.11.2021

Jedną z fundamentalnych kwestii pojawiających się zwykle na początku pracy z programem Archicad, jest sposób jego licencjonowania. W zależności od profesji, ilości zatrudnianych pracowników czy formy projektu, oczekiwania co do okresu lub sposobu udostępnienia programu będą inne.

Jak zapewnić efektywną komunikację we wspólnym środowisku danych (CDE)

03.11.2021

Rolą Wspólnego Środowiska Danych (CDE) jest zapewnienie dostępu do informacji tj. baz danych, modeli 3D, dokumentacji rysunkowej w celu zapewnienia komunikacji. Przedstawiamy trzy różne poziomy CDE.

Archicad – rodzaje kluczy

25.10.2021

Do uruchomienia oprogramowania Archicad w pełnym trybie wersji komercyjnej wymagany jest tzw. klucz. Klucz sprzętowy stanowi dostęp do licencji programu i może przyjmować zasadniczo dwie formy: wirtualną lub fizyczną.

Archicad – udoskonalony wzorzec projektu

22.10.2021

Kluczowym elementem umożliwiającym sprawną pracę z projektem od samego początku jest prawidłowo skonfigurowany wzorzec projektu Archicada.