To już ostatnia szansa na aktualizację Archicada w niższej cenie. Aż do 50% rabatu! ZOBACZ
Do 50% rabatu na aktualizację Archicada! ZOBACZ

Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Skanska Husbfabrikken

Branża: Budownictwo, Produkcja elementów 

Skanska Husbfabrikken jest spółką zależną Skanska Norway, dostarczającą gotowe moduły budowlane i elementy budynków, takich jak domy prywatne, przedszkola, szkoły, więzienia, ośrodki zdrowia, sklepy oraz koszary i platformy wiertnicze. 

Tło

Skanska Husfabrikken poza dostarczaniem elementów do projektów Skanska Norway, produkuje również elementy dla zewnętrznych wykonawców i klientów.

Bjørn Salberg, koordynator BIM w Skanska Husfabrikken, wyjaśnia modułowość procesu budowania i sposób, w jaki ArchiFrame w nim pomaga: elementy ścienne. Moduły są jak klocki, które są następnie składa się w większe jednostki na placu budowy.

Modułowy sposób budowania wymaga bardzo szczegółowych rysunków elementów. Poszczególne elementy muszą mieć wbudowane wszystkie niezbędne warstwy jeszcze przed fazą montażu. ArchiFrame używamy  do tworzenia szczegółowych rysunków elementów potrzebnych w naszej branży.”

Dlaczego ArchiFrame?

Bjørn Salberg uważa, że ​​ArchiFrame jest idealny do produkcji elementów:

„Wierzymy, że ArchiFrame jest narzędziem najlepiej dostosowanym do naszych potrzeb. Uważamy, że ArchiFrame jest najpotężniejszym programem tego rodzaju, zdolnym do tworzenia bardzo szczegółowych rysunków i list elementów, a ponieważ używamy również Archicada, ArchiFrame był dla nas logiczną opcją”.

Bjørn Salberga
Koordynator BIM Skanska Husfabrikken AS

„Korzystamy z Archicad i ArchiFrame do tworzenia rysunków konstrukcyjnych domów drewnianych oraz do produkcji elementów i modułów. Od początku 2014 do stycznia 2015 wyprodukowaliśmy około 270 elementów i 330 modułów. Mogę polecić ArchiFrame do takich zastosowań.”

Allan Møller
Prosjekteringsavdeling / Dział projektowania

Korzyści z używania ArchiFrame

„Połączenie szybkości i elastyczności Archiframe sprawia, że ​​jest to dla nas naprawdę odpowiednie narzędzie, które pozwala nam stale ulepszać sposób, w jaki z niego korzystamy”.

„ArchiFrame to elastyczne i bardzo szybkie rozwiązanie, które dobrze odpowiada na nasze potrzeby. Szczególnie cenimy sobie to, że szybkość wsparcia ze strony ArchiFrame i możliwość modyfikowania programu”.

Bjørn Salberg docenia również indywidualne podejście ze strony zespołu ArchiFrame: „Mam bezpośredni kontakt w ArchiFrame z Petterim, który szybko odpowiada na wszelkie pytania i zawsze jest gotowy przedstawić nam profesjonalnymi rozwiązania.

Petteri jest również bardzo elastyczny i pomocny, jeśli chodzi o modyfikacje ArchiFrame tak, aby lepiej odpowiadały naszym potrzebom.

Ten rodzaj ciągłego wsparcia to kolejny dobry powód, aby pozostać przy ArchiFrame”.

Najbardziej przydatne funkcje ArchiFrame

  • Elastyczność oprogramowania 
  • Doskonałe wsparcie
  • Łatwe tworzenie szczegółowych rysunków technicznych

Poznaj Archiframe

Przeczytaj także
Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Lato już czuć w powietrzu. Z tej okazji mamy dla Was gorącą promocję na aktualizację Archicada! To już ostatnia szansa na aktualizację i zakup licencji wieczystych w tak niskich cenach.

08.05.2024
Przetestuj BIMmTool

Przetestuj BIMmTool

BimMTool to niezbędne narzędzie do pomiaru, modelowania, prezentacji i kontroli projektów renowacji – i wiele więcej! Wypróbuj je za darmo, aż do końca maja i otrzymaj rabat na zakup.

06.05.2024

Partnerzy