To już ostatnia szansa na aktualizację Archicada w niższej cenie. Aż do 50% rabatu! ZOBACZ
Do 50% rabatu na aktualizację Archicada! ZOBACZ

Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Przetestuj BIMmTool

BimMTool to niezbędne narzędzie do pomiaru, modelowania, prezentacji i kontroli projektów renowacji – i wiele więcej! Wypróbuj je za darmo, aż do końca maja i otrzymaj rabat na zakup.

Ostatnio spotkaliśmy się z Wami podczas webinaru „Chmury punktów? To może być proste!”. Poruszyliśmy wiele ciekawych aspektów skaningu laserowego i pokazaliśmy Wam, jak najlepiej pracować z chmurami punktów w Archicadzie.

BIMmTool

BIMmTool to w pełni zintegrowane rozszerzenie dla Archicada, które umożliwia odczyt, nawigację i generowanie wysokiej jakości modeli BIM z chmur punktów. BIMmTool integruje się z interfejsem programu i zapewnia bezproblemową pracę przy modelowaniu ze skanów, wykorzystując jego możliwości. Oprócz intuicyjnych funkcji modelowania, BIMmTool eliminuje ograniczenia wielkości importowanych chmur punktów i pozwala na wyświetlanie ich na układach i wydrukach. Jest to niezbędne narzędzie do pomiaru, modelowania, prezentacji i kontroli projektów renowacji i przebudowy.

Dla każdego uczestnika szkolenia „Chmury punktów? To może być proste!” mamy licencję, dzięki której do końca maja możesz sprawdzić działanie i możliwości, jakie oferuje program BIMmTool. Ale to nie wszystko! Jeśli zdecydujesz, że BIMmTool to narzędzie dla Ciebie, do końca czerwca uzyskasz aż do 20% rabatu na jego zakup.

Nie było Cię z nami podczas webinaru, a chcesz zobaczyć, jak to działa? Nic straconego! Zaloguj się do naszej Strefy Klienta i obejrzyj nagranie szkolenia, dzięki któremu lepiej poznasz specyfikę pracy z chmurami punktów. Z okazji trwania promocji nagranie będzie dostępne za darmo, aż do końca maja.

Znasz już BIMmTool i wiesz, że usprawni Twoją codzienną pracę? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo do końca czerwca i kup program z rabatem.

Wypełnij formularz

Przeczytaj także
Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Lato już czuć w powietrzu. Z tej okazji mamy dla Was gorącą promocję na aktualizacje Archicada!

08.05.2024
Przygotuj się na wzrost cen: marcowe oferty od Multibim

Przygotuj się na wzrost cen: marcowe oferty od Multibim

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, dni stają się coraz dłuższe, a temperatura rośnie. Pora wrzucić kolejny bieg i pozwolić Twoim projektom rozkwitnąć.

07.03.2024

Partnerzy