Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Archicad 27. Co nowego?

Dzięki kolejnym ulepszeniom w zakresie zautomatyzowanego projektowania, dokumentacji i przepływu pracy oraz profesjonalnym rozwiązaniom wizualizacyjnym, Archicad 27 pozwala Ci skupić się na tym, co robisz najlepiej: na projektowaniu wspaniałej architektury.

Archicad 27 wprowadza usprawnione procesy pracy z modelami analitycznymi konstrukcji oraz zwiększa użyteczność dla szybszej, płynniejszej współpracy pomiędzy architektami i inżynierami budownictwa. Poniżej przedstawiamy najważniejsze ulepszenia, które wprowadza nowa wersja, podzielone na 4 obszary.

Projektowanie

O jakości projektu decydują detale. Archicad 27 wspiera projektantów na wiele różnych sposobów, ułatwiając dopracowanie modelu w najdrobniejszych szczegółach.

Więcej

Wizualizacja

Architektura to więcej niż dokumentacja. Archicad 27 ma nowe możliwości, które sprawią, że Twoje projekty będą bardziej wyraziste.

Więcej

Współpraca

Łatwiejsza współpraca z projektantami instalacji i konstrukcji dzięki nowym rozwiązaniom w zakresie openBIM i interoperacyjności.

Więcej

Dokumentacja

Bezbłędna dokumentacja to podstawa. Projektowanie w programie Archicad daje pewność, że jest ona spójna, a wersja 27 daje Ci nowe możliwości w tym zakresie.

Więcej

Rozpocznij pracę w Archicadzie 27

Projektowanie

Przeglądaj opcje projektowania w łatwy sposób i poświęcaj mniej czasu na zarządzanie projektami. Archicad 27 pomaga zespołowi zachować porządek i usprawnić pliki, nawet gdy rozmiar i złożoność projektów stale rośnie.

Inteligentne Podręczne współrzędne

Podstawowe funkcje matematyczne są teraz na wyciągnięcie ręki dzięki nowym Podręcznym współrzędnym. Rozwijaj swoje pomysły projektowe szybciej i bez potrzeby korzystania z zewnętrznego kalkulatora. Korzystaj z funkcji mnożenia, dzielenia, dodawania lub odejmowania bezpośrednio w Podręcznych współrzędnych.

Ulepszone zastąpienia wykończeń

Szybkie modelowanie ze Wskaźnikami odległości

Szybsze i wygodniejsze pozycjonowanie elementów modelu na rzucie kondygnacji. Wskaźniki odległości zapewniają długo oczekiwaną, innowacyjną funkcję - aktywne pozycjonowanie elementów budynku dzięki intuicyjnemu wykorzystaniu numerycznego i graficznego wprowadzania wymiarów.

Ulepszone zastąpienia wykończeń
Personalizowane szafki kuchenne

Zintegrowane Wersje projektu

Znajdź najlepszą alternatywę projektową szybciej dzięki nowemu rozwiązaniu Wersji projektu w Archicad 27. Szybko i wydajnie oceniaj i udostępniaj alternatywne rozwiązania projektowe dzięki zoptymalizowanemu systemowi pracy dedykowanemu ewoluującym wariantom projektu - niezależnie od jego wielkości i skali.

Ulepszone wyszukiwanie

Znajdź to, czego potrzebujesz w kilka sekund! Rozszerzone możliwości wyszukiwania przyspieszają pracę z długimi listami, w tym Widokami, Kombinacjami i regułami zastąpień grafiki, bibliotekami tekstur, Arkuszami i Rysunkami.

Ulepszone zastąpienia wykończeń

Organizacja Zastąpień graficznych

Uwolnij pełen potencjał Zastąpień graficznych - zarządzaj regułami i kombinacjami szybciej i łatwiej dzięki lepszej organizacji i nowej funkcji wyszukiwania.

Ulepszone zastąpienia wykończeń
Personalizowane szafki kuchenne

Nowoczesny edytor GDL

Niezależnie od tego, czy tworzysz własne obiekty parametryczne, czy też rozwijasz komercyjne biblioteki obiektów, pokochasz nowy edytor GDL! Lepsza nawigacja dzięki podświetlaniu składni, skróty do edycji poleceń i wreszcie - co nie mniej ważne - tryb ciemny zapobiegający zmęczeniu oczu.

Ulepszone zarządzanie projektami

Zachowaj porządek i pracuj wydajniej dzięki rozszerzonym możliwościom w zakresie większej liczby typów Atrybutów, szybszych sposobów pracy i większej spójności projektu.

Ulepszone zastąpienia wykończeń

Rozpocznij pracę w Archicadzie 27

Wizualizacja

Szybko i łatwo dostarczaj efektowne wizualizacje dzięki profesjonalnym, gotowym rozwiązaniom i usprawnionym połączeniom z innymi rozwiązaniami do wizualizacji architektonicznej - to Twoja wolność wyboru.

Natywne połączenie AR i VR

Angażuj swoich klientów dzięki wysokiej jakości projektom AR/VR, aby mogli się do nich szybciej przekonać. Natywne wsparcie Archicada dla importowania i eksportowania standardowych plików FBX do aplikacji rzeczywistości rozszerzonej (AR) i wirtualnej (VR) sprawia, że jest to o wiele łatwiejsze.

Ulepszone zastąpienia wykończeń

Jeszcze lepsze połączenie Archicad - Enscape

Twórz wizualizacje w czasie rzeczywistym w wygodniejszy sposób dzięki ulepszonemu połączeniu Archicad - Enscape:

  • Mapuj dowolny obiekt Archicada do dowolnego zasobu Enscape o wysokiej rozdzielczości, aby wykorzystać to, co najlepsze z obu światów.
  • Enscape będzie wkrótce dostępny na platformę macOS.
  • Dostępne tylko dla subskrybentów i członków Karty Multibim.

Otwarty przepływ pracy renderowania

Wybierz preferowane rozwiązanie do wizualizacji i zaimponuj swoim klientom efektownymi obrazami i filmami. Archicad zapewnia wszechstronne i elastyczne zestawy narzędzi do profesjonalnej wizualizacji architektonicznej dzięki swobodzie wyboru innych rozwiązań wizualizacyjnych, takich jak Enscape, Twinmotion, Lumion, Nvidia Omniverse, 5D Render, Cinema4D i wiele innych.

Ulepszone zastąpienia wykończeń

Rozpocznij pracę w Archicadzie 27

Współpraca

Współpracuj z zespołami projektowymi przy użyciu openBIM, aby wdrożyć elastyczne, intuicyjne, wiodące w branży wielodyscyplinarne przepływy pracy projektowej z inżynierami MEP i konstruktorami.

Certyfikacja standardu branżowego

Ciesz się wyższym poziomem współpracy openBIM z IFC4! Archicad 27 oferuje certyfikat importu i eksportu plików IFC4 wydany przez międzynarodową organizację buildingSMART. Zapewnia to spójność i wydajność wymiany danych pomiędzy różnymi branżami i innymi rozwiązaniami.

Ulepszone zastąpienia wykończeń
Personalizowane szafki kuchenne

Efektywne zarządzanie zmianami

Bądź na bieżąco z najnowszymi zmianami w projekcie dzięki narzędziu Porównanie modeli, opracowanemu z myślą o multidyscyplinarnych zespołach projektowych z rozbudowanymi wymaganiami w zakresie zarządzania zmianami. Nowe okno dialogowe wyświetla kompleksową i szczegółową listę zmian.

Eksport modelu analitycznego jednym kliknięciem

Wymiana Modeli analitycznych konstrukcji nie może być prostsza! Użyj otwartego formatu Structural Analytical File (SAF), aby wyeksportować model analityczny z projektu architektonicznego w Archicadzie 27 i wysłać go bezpośrednio do rozwiązań do analizy konstrukcyjnej (takich jak SCIA lub RISA). Wystarczy jedno kliknięcie!

Ulepszone zastąpienia wykończeń

Usprawnienia współpracy z konstruktorami

Udoskonal swój Model analityczny konstrukcji w celu uzyskania dokładnych obliczeń! Archicad 27 umożliwia architektom usprawnienie przepływu pracy projektowej z konstruktorami. Nowa funkcja ręcznego dostosowywania pomaga uzyskać ciągły Model analityczny konstrukcji w złożonych projektach i pozwala obu zespołom zmniejszyć niespójności i przyspieszyć współpracę projektową.

Ulepszone zastąpienia wykończeń
Personalizowane szafki kuchenne

Odświeżony MEP Modeler

Zwiększ wydajność modelowania MEP! Graphisoft MEP Modeler 2.0 to usprawniona technologia modelowania i zaktualizowany interface użytkownika. Połącz swój projekt BIM w programie Archicad z preferowanymi obliczeniami modelowania MEP używanymi przez inżynierów MEP, aby pomóc im pozostać skoncentrowanym na swojej pracy.

Wymiana geometrii RFA i RVT z Revitem 2024

Usprawniona współpraca między Archicadem 27 i Revitem 2024!

  • Wymiana geometrii modelu przy użyciu formatu RVT między dwiema aplikacjami.
  • Importowanie rodzin opartych na RFA bezpośrednio do Archicada w celu dalszego wykorzystania jako obiekty GDL.
Ulepszone zastąpienia wykończeń

Wymiana modeli IFC z Archicada dla Revita 2024

Usprawnij współpracę opartą na modelach IFC z użytkownikami Revita 2024! Narzędzie IFC Model Exchange dla Revita 2024 optymalizuje modele Revita do wymiany z użytkownikami Archicada 27.

Ulepszone zastąpienia wykończeń

Rozpocznij pracę w Archicadzie 27

Dokumentacja

Skup się na projektowaniu, a nie na papierkowej robocie! Dokumentuj szczegółowe harmonogramy i listy elementów z ulepszonym wyglądem i formatowaniem, wiedząc, że nawet ostatnie zmiany w projekcie zostaną automatycznie odzwierciedlone we wszystkich zestawach dokumentacji.

Interaktywne formatowanie Zestawień

Publikuj obliczenia, listy i zestawienia projektu z wymaganym formatowaniem i wyglądem bezpośrednio z Archicada! Interaktywne Zestawienia elementów pozwalają na wyodrębnienie i zestawienie odpowiednich danych z projektu BIM. Teraz interaktywne Zestawienia zostały wzbogacone o ulepszone możliwości formatowania i zapewniają większą kontrolę nad wizualną stroną raportów.

Ulepszone zastąpienia wykończeń

Zamów Archicada 27

Subskrypcja

Zamów Archicada w subskrypcji miesięcznej lub rocznej i skorzystaj z oferty specjalnej Archicad Collaborate.

Poznaj szczegóły

Licencja wieczysta

Zamów Archicada z licencją wieczystą oraz Kartą Multibim i przenieś pracę swoją i swojego zespołu na wyższy poziom.

Poznaj szczegóły
Masz pytania? Daj nam znać!

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą,
odpowie na wszystkie pytania i stworzy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Partnerzy