Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Przygotuj się na wzrost cen: marcowe oferty od Multibim

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, dni stają się coraz dłuższe, a temperatura rośnie. Pora wrzucić kolejny bieg i pozwolić Twoim projektom rozkwitnąć.

Wraz z nadejściem nowego sezonu, czekają nas zmiany cen Archicada. Jak przygotować się na kwietniowe podwyżki? Skorzystaj ze świeżych propozycji od Multibim i oszczędź na swoich zakupach do końca marca. Co dla Ciebie mamy? 

Specjalne oferty na:

  • licencję wieczystą Archicada (nawet 30% taniej)
  • aktualizację do Archicada 27
  • przejście ze Start Edition do pełnej wersji

Jeśli myślisz o kupnie licencji wieczystej, aktualizacji do najnowszej wersji Archicada 27 lub przechodzisz z wersji Start Edition na pełną – marzec to najlepszy moment na podjęcie takiej decyzji. Kwietniowa podwyżka cen Archicada tuż tuż, dlatego warto przygotować się już teraz. 

Jak to zrobić? Skontaktuj się z ekspertem Multibim, a wspólnie dobierzemy oprogramowanie dopasowane do Twoich potrzeb. No dobrze, ale co z ceną? Bez obaw, mamy najlepsze oferty od początku roku – licencję wieczystą możesz teraz kupić nawet 30% taniej! Ale to nie wszystko.

Optymalne rozwiązania finansowe

Zakup Archicada nie musi oznaczać jednorazowego obciążenia finansowego dla Twojej firmy. Nasz zespół pomoże Ci zoptymalizować wydatki i skorzystać z najlepszych warunków spłaty w ramach rat 0% lub atrakcyjnych ofert leasingowych. Wybierz wysokość wpłaty początkowej oraz okres finansowania, który najlepiej odpowiada Twoim możliwościom, a my zajmiemy się resztą.

Archicad w pakiecie z komputerem

Co zrobić, gdy Twój komputer nie nadąża za wymaganiami oprogramowania? Tu również pomożemy. Jeśli masz wątpliwości, jaki sprzęt będzie najlepiej współpracować z Archicadem, skontaktuj się z naszym zespołem. Opowiedz nam o rodzaju i skali swoich projektów, a my doradzimy Ci, jak dobrać komputer, który zapewni maksymalny komfort i przyjemność z projektowania. Możesz go także kupić w Multibim w pakiecie z Archicadem i skorzystać z naszych zniżek u dostawców sprzętu.

Multibim TOOLS w cenie

Czy praca w Archicadzie może być jeszcze bardziej efektywna? Oczywiście, że tak! Wystarczy skorzystać z dodatkowych narzędzi, które pomogą Ci zautomatyzować rutynowe czynności w Twojej pracy. Teraz możesz to zrobić z Multibim TOOLS, które sprawią, że Twój czas będzie wykorzystany jeszcze lepiej. Cały pakiet dodajemy do każdej licencji Archicada w ramach marcowej oferty.

A jeśli zastanawiasz się czy Archicad jest programem BIM dla Ciebie, poniższy webinar pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą poniższego formularza do końca marca, a my zagwarantujemy najlepszą cenę Archicada na rynku i zestaw usług, które będą nieocenionym wsparciem Twojej pracy na co dzień. To jak, zaczynamy?

Wypełnij formularz

Przeczytaj także
Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Lato już czuć w powietrzu. Z tej okazji mamy dla Was gorącą promocję na aktualizację Archicada! To już ostatnia szansa na aktualizację i zakup licencji wieczystych w tak niskich cenach.

08.05.2024
Przetestuj BIMmTool

Przetestuj BIMmTool

BimMTool to niezbędne narzędzie do pomiaru, modelowania, prezentacji i kontroli projektów renowacji – i wiele więcej! Wypróbuj je za darmo, aż do końca maja i otrzymaj rabat na zakup.

06.05.2024

Partnerzy