Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Przygotuj się na wzrost cen: marcowe oferty od Multibim

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, dni stają się coraz dłuższe, a temperatura rośnie. Pora wrzucić kolejny bieg i pozwolić Twoim projektom rozkwitnąć.

Wraz z nadejściem nowego sezonu, czekają nas zmiany cen Archicada. Jak przygotować się na kwietniowe podwyżki? Skorzystaj ze świeżych propozycji od Multibim i oszczędź na swoich zakupach do końca marca. Co dla Ciebie mamy? 

Specjalne oferty na:

  • licencję wieczystą Archicada (nawet 30% taniej)
  • aktualizację do Archicada 27
  • przejście ze Start Edition do pełnej wersji

Jeśli myślisz o kupnie licencji wieczystej, aktualizacji do najnowszej wersji Archicada 27 lub przechodzisz z wersji Start Edition na pełną – marzec to najlepszy moment na podjęcie takiej decyzji. Kwietniowa podwyżka cen Archicada tuż tuż, dlatego warto przygotować się już teraz. 

Jak to zrobić? Skontaktuj się z ekspertem Multibim, a wspólnie dobierzemy oprogramowanie dopasowane do Twoich potrzeb. No dobrze, ale co z ceną? Bez obaw, mamy najlepsze oferty od początku roku – licencję wieczystą możesz teraz kupić nawet 30% taniej! Ale to nie wszystko.

Optymalne rozwiązania finansowe

Zakup Archicada nie musi oznaczać jednorazowego obciążenia finansowego dla Twojej firmy. Nasz zespół pomoże Ci zoptymalizować wydatki i skorzystać z najlepszych warunków spłaty w ramach rat 0% lub atrakcyjnych ofert leasingowych. Wybierz wysokość wpłaty początkowej oraz okres finansowania, który najlepiej odpowiada Twoim możliwościom, a my zajmiemy się resztą.

Archicad w pakiecie z komputerem

Co zrobić, gdy Twój komputer nie nadąża za wymaganiami oprogramowania? Tu również pomożemy. Jeśli masz wątpliwości, jaki sprzęt będzie najlepiej współpracować z Archicadem, skontaktuj się z naszym zespołem. Opowiedz nam o rodzaju i skali swoich projektów, a my doradzimy Ci, jak dobrać komputer, który zapewni maksymalny komfort i przyjemność z projektowania. Możesz go także kupić w Multibim w pakiecie z Archicadem i skorzystać z naszych zniżek u dostawców sprzętu.

Multibim TOOLS w cenie

Czy praca w Archicadzie może być jeszcze bardziej efektywna? Oczywiście, że tak! Wystarczy skorzystać z dodatkowych narzędzi, które pomogą Ci zautomatyzować rutynowe czynności w Twojej pracy. Teraz możesz to zrobić z Multibim TOOLS, które sprawią, że Twój czas będzie wykorzystany jeszcze lepiej. Cały pakiet dodajemy do każdej licencji Archicada w ramach marcowej oferty.

A jeśli zastanawiasz się czy Archicad jest programem BIM dla Ciebie, poniższy webinar pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą poniższego formularza do końca marca, a my zagwarantujemy najlepszą cenę Archicada na rynku i zestaw usług, które będą nieocenionym wsparciem Twojej pracy na co dzień. To jak, zaczynamy?

Wypełnij formularz

Przeczytaj także
Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Enscape to wtyczka do wizualizacji w czasie rzeczywistym i rzeczywistości wirtualnej , która płynnie integruje się z Archicadem.

15.01.2024
Wesołych Świąt od Multibim!

Wesołych Świąt od Multibim!

Na nadchodzący czas życzymy Wam radości, twórczych inspiracji i spełnienia marzeń, nie tylko tych zawodowych. Niech te Święta będą dla Was pełne spokoju, ciepła i wytchnienia po intensywnym roku.

21.12.2023

Partnerzy