Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Archicad

Simplebim

Otwarty BIM wymaga znormalizowanych modeli, to znaczy takich, które zawierają wszystkie istotne informacje ułożone w zorganizowanej strukturze.

Modele, które otrzymujemy często zawierają zbędne elementy lub brakuje w nich istotnych informacji?

Rozwiązaniem jest Simplebim - rewolucyjne narzędzie, które pozwala na normalizację i wzbogacanie modeli IFC po opublikowaniu z natywnych środowisk, takich jak Revit, Archicad, Tekla i inne.

Wypróbuj teraz
Zobacz dlaczego warto używać Simplebim

Simplebim - niezbędnik procesu openBIM

Simplebim to rewolucyjna aplikacja, bez której trudno sobie wyobrazić prawdziwie otwarty BIM. Filtrowanie, standaryzacja, wzbogacanie modeli IFC - wszystko to pozwoli Ci zoptymalizować przepływ informacji.

Czyszczenie, docinanie, łączenie modeli, dzielenie elementów na lokalizacje, obliczanie znormalizowanych ilości, automatycznie dodawanie zestawów właściwości i klasyfikowanie, czy wzbogacanie modeli o informacje z zewnętrznych źródeł, to tylko niewielka część funkcjonalności Simplebim.

SimpleBIM

Prosty

Normalizuje BIM. Używanie standardowych modeli nie wymaga specjalnej wiedzy ani umiejętności.

SimpleBIM

Otwarty

Otwiera BIM dla szerokiego grona użytkowników. Współpracuje z dowolnymi narzędziami obsługującymi openBIM i IFC.

SimpleBIM

Inteligentny

Stworzony przez czołowych światowych ekspertów w dziedzinie wymiany informacji BIM. Umożliwia mądre i efektywne przepływ pracy openBIM.

Standaryzuj

Dzięki Simplebim ustandaryzujesz modele, niezależnie od wersji formatu IFC. Łącz, dodawaj, mapuj, standaryzuj zestawy właściwości. Klasyfikuj, grupuj, organizuj elementy. Przenoś je pomiędzykondygnacjami i w przestrzeni. Zmieniaj im kolor. Jednym słowem: normalizuj BIM.

Wzbogacaj

Wzbogać modele IFC danymi od innych uczestników procesu BIM. Dodawaj właściwości, scalaj informacje z zewnętrznych źródeł, obliczaj analitycznie dane ilościowe. Podziel elementy modelu na lokalizacje lub scal modele oraz ich dane i struktury.

Automatyzuj

Zautomatyzuj operacje standaryzacji i osiągnij w pełni interaktywny proces wymiany IFC dzięki regułom. Niezależnie od liczby modeli i częstotliwości ich wymiany możesz łatwo tworzyć i stosować reguły bez konieczności umiejętności programowania. Raz utworzone zestawy reguł możesz stosować do dowolnej liczby projektów.

Weryfikuj i komunikuj

Weryfikuj modele IFC w czasie rzeczywistym dzięki potężnemu zestawowi narzędzi walidacji. Upewnij się, że Twoje modele, lub modele, które otrzymujesz zawierają wiarygodne informacje. Korzystaj z wbudowanego BIMcollab BCF Manager do wymiany uwag, aktualizacji statusów i komunikacji z innymi uczestnikami projektów.

Wizualizuj i wykorzystuj

Simplebim posiada elastyczny, łatwy do konfiguracji i przełączania interfejs użytkownika. Unikalna wizualizacja 3D oparta o wiele rzutni oraz tabelaryczne palety pozwalają wizualizować i wykorzystywać dane na wiele sposobów.

Eksportuj dane do Excel

Eksport danych z modeli IFC do arkuszy Excel jeszcze nigdy nie był tak łatwy. Twórz inteligentne widoki oparte na regułach, aby wyodrębnić zestawy informacji dokładnie tak, jak potrzebujesz.

A ponadto...

Połącz model w Simplebim z bazą danych lub usługą w chmurze, albo zbuduj własne rozszerzenie funkcjonalności Simplebim dzięki otwartemu interfejsowi API . NET.

Zapytaj o wycenę Simplebim

MultiBim

Budujemy razem,
czyli lepiej

Współpracujemy

z najlepszymi producentami oprogramowania BIM, zgodnego z otwartymi standardami IFC i BCF.

Współtworzymy

otwarte standardy BIM jako członkowie buildingSMART, międzynarodowej organizacji rozwijającej cyfrowe standardy dla budownictwa.

Nasi klienci

wywodzą się z różnych branż, ale łączy ich jedno: przekonanie, że dzięki podejściu openBIM są bardziej niezależni, samodzielni i lepiej zarządzają ryzykiem związanym z przepływem i przetwarzaniem informacji.

Wypróbuj Simplebim

Wypełnij poniższy formularz i pobierz wersję trial
    Wszystkie zgody mogą zostać w każdym czasie cofnięte. Administratorem danych osobowych jest BIM Point Sp z o.o., z siedzibą przy ul. Lipowej 4D, 30-702 Kraków. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Partnerzy