Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Archicad Tips&Tricks #31 – modelowanie drzwi

W najnowszym odcinku Archicad Tips&Tricks #31 wyjaśniamy, jak modelować drzwi z kratką wentylacyjną i własną klamką.

archicad modelowanie drzwi

Podstawowa biblioteka Archicada pozwala na uzyskanie wielu różnych rodzajów drzwi. Często jednak projektanci chcą zaproponować w swoich projektach indywidualne rozwiązania. W tym filmie pokażemy jak prosto modelować własne skrzydła drzwi w Archicadzie.

W Panelu Klienta Multibim znajdziecie to oraz inne szkolenia i filmy z trikami, dzięki którym Wasza praca z programem Archicad i technologią BIM będzie jeszcze bardziej efektywna. 

Aby skorzystać z ogromnej dawki wiedzy wystarczy założyć bezpłatne konto w Panelu Klienta. W podstawowej wersji konta będziesz miał dostęp do ograniczonej ilości filmów. 

Skontaktuj się z nami, aby mieć dostęp do wszystkich porad i trików przygotowanych przez najlepszych specjalistów BIM w Polsce. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przeczytaj także
Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Enscape to wtyczka do wizualizacji w czasie rzeczywistym i rzeczywistości wirtualnej , która płynnie integruje się z Archicadem.

15.01.2024
Wesołych Świąt od Multibim!

Wesołych Świąt od Multibim!

Na nadchodzący czas życzymy Wam radości, twórczych inspiracji i spełnienia marzeń, nie tylko tych zawodowych. Niech te Święta będą dla Was pełne spokoju, ciepła i wytchnienia po intensywnym roku.

21.12.2023

Partnerzy