To już ostatnia szansa na aktualizację Archicada w niższej cenie. Aż do 50% rabatu! ZOBACZ
Do 50% rabatu na aktualizację Archicada! ZOBACZ

Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Archicad Tips&Tricks #31 – modelowanie drzwi

W najnowszym odcinku Archicad Tips&Tricks #31 wyjaśniamy, jak modelować drzwi z kratką wentylacyjną i własną klamką.

archicad modelowanie drzwi

Podstawowa biblioteka Archicada pozwala na uzyskanie wielu różnych rodzajów drzwi. Często jednak projektanci chcą zaproponować w swoich projektach indywidualne rozwiązania. W tym filmie pokażemy jak prosto modelować własne skrzydła drzwi w Archicadzie.

W Panelu Klienta Multibim znajdziecie to oraz inne szkolenia i filmy z trikami, dzięki którym Wasza praca z programem Archicad i technologią BIM będzie jeszcze bardziej efektywna. 

Aby skorzystać z ogromnej dawki wiedzy wystarczy założyć bezpłatne konto w Panelu Klienta. W podstawowej wersji konta będziesz miał dostęp do ograniczonej ilości filmów. 

Skontaktuj się z nami, aby mieć dostęp do wszystkich porad i trików przygotowanych przez najlepszych specjalistów BIM w Polsce. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przeczytaj także
Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Lato już czuć w powietrzu. Z tej okazji mamy dla Was gorącą promocję na aktualizację Archicada! To już ostatnia szansa na aktualizację i zakup licencji wieczystych w tak niskich cenach.

08.05.2024
Przetestuj BIMmTool

Przetestuj BIMmTool

BimMTool to niezbędne narzędzie do pomiaru, modelowania, prezentacji i kontroli projektów renowacji – i wiele więcej! Wypróbuj je za darmo, aż do końca maja i otrzymaj rabat na zakup.

06.05.2024

Partnerzy