Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Archicad Tips&Tricks #31 – modelowanie drzwi

W najnowszym odcinku Archicad Tips&Tricks #31 wyjaśniamy, jak modelować drzwi z kratką wentylacyjną i własną klamką.

archicad modelowanie drzwi

Podstawowa biblioteka Archicada pozwala na uzyskanie wielu różnych rodzajów drzwi. Często jednak projektanci chcą zaproponować w swoich projektach indywidualne rozwiązania. W tym filmie pokażemy jak prosto modelować własne skrzydła drzwi w Archicadzie.

W Panelu Klienta Multibim znajdziecie to oraz inne szkolenia i filmy z trikami, dzięki którym Wasza praca z programem Archicad i technologią BIM będzie jeszcze bardziej efektywna. 

Aby skorzystać z ogromnej dawki wiedzy wystarczy założyć bezpłatne konto w Panelu Klienta. W podstawowej wersji konta będziesz miał dostęp do ograniczonej ilości filmów. 

Skontaktuj się z nami, aby mieć dostęp do wszystkich porad i trików przygotowanych przez najlepszych specjalistów BIM w Polsce. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przeczytaj także
Wyniki Konkursu

Wyniki Konkursu

Zgodnie z obietnicą powracamy z wynikami konkursu „Jakie największe korzyści przynosi BIM, Twoim zdaniem?”, w którym do wygrania były atrakcyjne nagrody Multibim.

05.08.2022
Najnowszy Archicad 26 taniej o 5200 PLN

Najnowszy Archicad 26 taniej o 5200 PLN

Tylko w tym tygodniu, do 31 lipca 2022, Archicad 26 jest dostępny w cenie niższej o 5200 złotych netto! Sprawdź szczegóły promocji!

26.07.2022