Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Archicad 26 – kiedy nowa wersja?

W ciągu ostatnich 40 lat użytkownicy Archicada zaprojektowali miliony budynków na całym świecie za pomocą potężnego oprogramowania BIM, które zostało stworzone przez firmę Graphisoft z myślą o umożliwieniu architektom tworzenia wspaniałej architektury.

Archicad 26

Mimo to Archicad jest ciągle doskonalony i unowocześniany, dzięki informacjom płynącym od jego użytkowników po to, aby właśnie im służył jak najlepiej. Dlatego też każdego roku pojawia się nowa wersja Archicada, która zawiera m. in. nowe funkcje i nowe ulepszenia.

Dzięki takiemu podejściu oprogramowanie Archicad jest zawsze aktualne i zgodne z obowiązującymi trendami i wymaganiami, a jednocześnie, dzięki intuicyjnej strukturze, jest proste w użyciu, co potwierdzają miliony architektów na całym świecie korzystający z Archicada.

W tym roku międzynarodowa premiera Archicad 26 zostanie ogłoszona 14 lipca o godz: 15:00 i będzie połączona jubileuszem firmy Graphisoft, która obchodzi w tym roku swoje 40 -lecie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu w formie online, na które można zarejestrować się pod poniższym linkiem.

GRAPHISOFT LAUNCH EVENT 2022

Premiera polskiej wersji Archicada 26 planowana jest natomiast na drugą połowę sierpnia 2022. Natomiast 26 lipca o godz. 14:30 odbędzie się polski „Premierowy pokaz Archicada 26” w Multibim. Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA PREMIEROWY POKAZ ARCHICADA 26

Przeczytaj także
Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Enscape to wtyczka do wizualizacji w czasie rzeczywistym i rzeczywistości wirtualnej , która płynnie integruje się z Archicadem.

15.01.2024
Wesołych Świąt od Multibim!

Wesołych Świąt od Multibim!

Na nadchodzący czas życzymy Wam radości, twórczych inspiracji i spełnienia marzeń, nie tylko tych zawodowych. Niech te Święta będą dla Was pełne spokoju, ciepła i wytchnienia po intensywnym roku.

21.12.2023

Partnerzy