Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Archicad 26 – kiedy nowa wersja?

W ciągu ostatnich 40 lat użytkownicy Archicada zaprojektowali miliony budynków na całym świecie za pomocą potężnego oprogramowania BIM, które zostało stworzone przez firmę Graphisoft z myślą o umożliwieniu architektom tworzenia wspaniałej architektury.

Archicad 26

Mimo to Archicad jest ciągle doskonalony i unowocześniany, dzięki informacjom płynącym od jego użytkowników po to, aby właśnie im służył jak najlepiej. Dlatego też każdego roku pojawia się nowa wersja Archicada, która zawiera m. in. nowe funkcje i nowe ulepszenia.

Dzięki takiemu podejściu oprogramowanie Archicad jest zawsze aktualne i zgodne z obowiązującymi trendami i wymaganiami, a jednocześnie, dzięki intuicyjnej strukturze, jest proste w użyciu, co potwierdzają miliony architektów na całym świecie korzystający z Archicada.

W tym roku międzynarodowa premiera Archicad 26 zostanie ogłoszona 14 lipca o godz: 15:00 i będzie połączona jubileuszem firmy Graphisoft, która obchodzi w tym roku swoje 40 -lecie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu w formie online, na które można zarejestrować się pod poniższym linkiem.

GRAPHISOFT LAUNCH EVENT 2022

Premiera polskiej wersji Archicada 26 planowana jest natomiast na drugą połowę sierpnia 2022. Natomiast 26 lipca o godz. 14:30 odbędzie się polski „Premierowy pokaz Archicada 26” w Multibim. Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA PREMIEROWY POKAZ ARCHICADA 26

Przeczytaj także
Wybierz sobie prezent pod choinkę od Multibim

Wybierz sobie prezent pod choinkę od Multibim

W tym roku Tobie oddajemy rolę Świętego Mikołaja po to, abyś mógł wybrać prezent najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb!

06.12.2022
Archicad 26 – Cyber Monday w Multibim

Archicad 26 – Cyber Monday w Multibim

Ostatnia szansa na Archicad 26 w wyjątkowej cenie! Tylko dziś w Cyber Monday! Zapoznaj się z naszą specjalną ofertą.

28.11.2022