Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Webinar: Archicad 27 – Co nowego?

Dołącz do nas w środę 27 września i odkryj możliwości najnowszej wersji Archicada.

Webinar: Archicad 27 - Co nowego?Archicad 27 nadchodzi wielkimi krokami, a razem z nim nowe możliwości dla Ciebie i Twojego zespołu. Odkryj je wszystkie wspólnie z Multibim podczas otwartego webinaru z sesją Q&A.

Jakie funkcje pojawią się w nadchodzącej edycji? Na jakie zmiany warto się przygotować? Jak płynnie przesiąść się na nową wersję programu? Na te i wiele innych pytań odpowie zespół Multibim, złożony z architektów, praktyków, certyfikowanych BIM managerów, a przede wszystkim pasjonatów, dla których Archicad nie ma tajemnic. Całość zakończy sesja pytań i odpowiedzi, w trakcie której rozwiejemy także Twoje wątpliwości.

Dlaczego warto?

Archicad 27 to nie tylko kolejna aktualizacja. To duży krok w kierunku większej produktywności i płynnej współpracy Twojego zespołu. Nasz webinar jest szansą na zgłębienie możliwości programu, a także poznania jego nowości i zrozumienia, jak może on wzmocnić Twoją kreatywność i efektywność projektową. Niezależnie od tego czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w dziedzinie projektowania, czy też jesteś doświadczonym użytkownikiem Archciada – u nas każdy znajdzie coś dla siebie. W trakcie webinaru nie tylko zaprezentujemy nowe funkcje i udogodnienia, ale także podpowiemy Ci, jak zastosować je w swoich projektach, aby osiągnąć lepsze rezultaty.

Co w programie?

 • Projektowanie

Zobaczysz, jak bez trudu tworzyć warianty w swoich projektach, aby zminimalizować nakład czasu poświęcony na zarządzanie nimi. Archicad 27 staje na wysokości zadania, pomagając utrzymać porządek i zoptymalizować pliki, nawet w obliczu ciągłego wzrostu rozmiaru i złożoności projektów.

 • Współpraca

Pokażemy Ci, jak Archicad pomaga realizować projekty we współpracy z interdyscyplinarnymi zespołami poprzez wykorzystanie technologii openBIM, a także jak wdrożyć zaawansowane i intuicyjne przepływy pracy, które wykorzystasz współpracując z inżynierami MEP oraz konstruktorami.

 • Produktywność

Archicad 27 to szereg nowych funkcji i możliwości. Wspólnie przejdziemy przez nie krok po kroku, aby projektować wygodniej, szybciej i efektywniej.

 • Narzędzia Multibim

Podpowiemy Ci, jak wyciągnąć 100% ze współpracy z Multibim. Poznasz nasze autorskie narzędzia wspierające pracę w Archicadzie i unikalny wzorzec Multibim, który zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu na konfiguracji programu, dostosowywaniu go do polskich norm i standaryzacji pracy zespołu.

 • Rodzaje licencji

Archicad w licencji wieczystej, a może subskrypcja? Rzetelnie pokażemy Ci zalety każdego z tych rozwiązań oraz podpowiemy, w jakich sytuacjach i modelach biznesowych sprawdzą się one najlepiej.

 • Sesja Q&A

Blok z pytaniami i odpowiedziami to czas, kiedy oddamy Wam głos i wysłuchamy Waszych wątpliwości. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie. Jeśli nie uda się to podczas webinaru, zrobimy to w kontakcie bezpośrednim po zakończeniu wydarzenia.

Dla kogo?

Webinar jest skierowany do architektów, projektantów wnętrz, studentów architektury i każdego, kto chce otworzyć się na nowe spojrzenie na projektowanie. Niezależnie od Twojego doświadczenia, nasz webinar dostarczy Ci wartościowych informacji i inspiracji. Webinar potrwa około 90 minut i jest w pełni darmowy. Zapisz się już teraz i bądź na bieżąco z nowościami ze świata Archicada.

Jak dołączyć?

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz! Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz na naszej stronie rejestracyjnej. Po potwierdzeniu, otrzymasz link do sali konferencyjnej online, w której odbędzie się webinar.

Data i godzina:

Webinar odbędzie się w dniu premiery najnowszej wersji Archicada – 27 września, punktualnie o 10.00.

Prowadzący:

 • Karolina Konieczna-Synowiec
 • Jurek Rusin
 • Karol Argasiński
 • Piotr Bieroński
 • Wojciech Remer
 • Filip Sierak

 

Archicad 27 - Co nowego?

Przeczytaj także
Przygotuj się na wzrost cen: marcowe oferty od Multibim

Przygotuj się na wzrost cen: marcowe oferty od Multibim

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, dni stają się coraz dłuższe, a temperatura rośnie. Pora wrzucić kolejny bieg i pozwolić Twoim projektom rozkwitnąć.

07.03.2024
Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Enscape to wtyczka do wizualizacji w czasie rzeczywistym i rzeczywistości wirtualnej , która płynnie integruje się z Archicadem.

15.01.2024

Partnerzy