Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Szukasz najlepszego dla realizacji Twoich potrzeb rozwiązania do tworzenia wizualizacji? Graphisoft wychodzi naprzeciw użytkownikom Archicad oferując pełną swobodę wyboru.

Już teraz możesz korzystać z wysokiej klasy silników renderujących – Cineware i Redshift, wbudowanych w Archicada lub pracować na szerokiej gamie zewnętrznych rozwiązań renderujących. Ale to nie wszystkie opcje – teraz możesz także skorzystać z integracji swojego Archicada z Enscape!

Enscape to nowoczesna wtyczka do wizualizaccji działająca w czasie rzeczywistym, tworząca wirtualną rzeczywistość. Enscape płynnie integruje się z Archicadem nie zakłócając pracy projektowej.

Przy pomocy Enscape użytkownicy Archicada mogą oglądać swoje projekty w środowisku rzeczywistości wirtualnej doświadczając ich tak, jakby były już zrealizowane! Dzięki fotorealistycznym renderingom i trójwymiarowym spacerom w środowisku projektowym poczujesz swoje projekty niemal „na żywo”!

Zobacz, co jeszcze potrafi ENSCAPE >>>

Wypróbuj Enscape i przenieś swoje wizualizacji na nowy poziom! Skorzystaj z promocji dla użytkowników Archicada, dzięki której rok subskrypcji Enscape otrzymasz za darmo

Zasady promocji:

  • dwuletnia subskrypcja,
  • pierwszy rok gratis, 
  • oszczędzasz 50%.

Promocja obejmuje Cię, jeśli:

  • jesteś użytkownikiem licencji wieczystej Archicada 27 z aktywną Kartą Multibim,
  • jesteś użytkownikiem subskrypcji rocznej Archicada 27.

Dodatkowe informacje:

  • promocja ważna do odwołania,
  • możesz wybrać licencję na stałe miejsce (przypisaną do jednego komputera) lub licencję pływającą (może być używana na wielu komputerach),
  • Enscape jest obecnie dostępny tylko dla systemu Windows. Wersja macOS zostanie wydana wkrótce.

Korzystam z promocji

Nie masz jeszcze swojego Archicada?

Zastanawiasz się, czy to dobry dla Ciebie wybór? Myślisz nad sposobem finansowania?

Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w decyzji:


Przeczytaj także
Wesołych Świąt od Multibim!

Wesołych Świąt od Multibim!

Na nadchodzący czas życzymy Wam radości, twórczych inspiracji i spełnienia marzeń, nie tylko tych zawodowych. Niech te Święta będą dla Was pełne spokoju, ciepła i wytchnienia po intensywnym roku.

21.12.2023
Przygotuj się na 2024 z Multibim

Przygotuj się na 2024 z Multibim

2023 dobiega końca, a razem z nim oferta specjalna od Multibim. Jeszcze tylko do końca grudnia możesz skorzystać ze zniżki 30% na subskrypcję Archicada.

13.12.2023

Partnerzy