To już ostatnia szansa na aktualizację Archicada w niższej cenie. Aż do 50% rabatu! ZOBACZ
Do 50% rabatu na aktualizację Archicada! ZOBACZ

Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Ciepłych Świąt dla Was i dla Ukrainy

Drodzy przyjaciele!

Święta to czas dobrych i ciepłych chwil. To również czas prezentów. Z pewnością, jak co roku otrzymacie różne świąteczne upominki – może będą to takie wspaniałe paczki jak ta na niniejszej kartce. 

Wesołych Świąt

W Multibim w tym roku zdecydowaliśmy się na inny krok, bo dzisiaj jesteśmy myślami z tymi, którzy cierpią w Ukrainie. Zamiast przesyłki pełnej miłych zmysłom smakołyków, mamy dla Was inny prezent…

Zorganizowaliśmy zbiórkę, której celem jest zakup i dostarczenie generatorów i banków energii cierpiącym w Ukrainie z powodu mrozów i braku prądu. W Waszym imieniu przekazaliśmy cegiełkę na ten cel.

Jeśli czujecie, że to słuszna idea, możecie dołożyć coś od siebie. My gwarantujemy, że każda złotówka zamieni się w odrobinę ciepła w ukraińskich domach. Dziękujemy!

WESPRZYJ AKCJĘ

Ze świątecznymi pozdrowieniami

Zespół Multibim

Przeczytaj także
Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Lato już czuć w powietrzu. Z tej okazji mamy dla Was gorącą promocję na aktualizację Archicada! To już ostatnia szansa na aktualizację i zakup licencji wieczystych w tak niskich cenach.

08.05.2024
Przetestuj BIMmTool

Przetestuj BIMmTool

BimMTool to niezbędne narzędzie do pomiaru, modelowania, prezentacji i kontroli projektów renowacji – i wiele więcej! Wypróbuj je za darmo, aż do końca maja i otrzymaj rabat na zakup.

06.05.2024

Partnerzy