Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Ciepłych Świąt dla Was i dla Ukrainy

Drodzy przyjaciele!

Święta to czas dobrych i ciepłych chwil. To również czas prezentów. Z pewnością, jak co roku otrzymacie różne świąteczne upominki – może będą to takie wspaniałe paczki jak ta na niniejszej kartce. 

Wesołych Świąt

W Multibim w tym roku zdecydowaliśmy się na inny krok, bo dzisiaj jesteśmy myślami z tymi, którzy cierpią w Ukrainie. Zamiast przesyłki pełnej miłych zmysłom smakołyków, mamy dla Was inny prezent…

Zorganizowaliśmy zbiórkę, której celem jest zakup i dostarczenie generatorów i banków energii cierpiącym w Ukrainie z powodu mrozów i braku prądu. W Waszym imieniu przekazaliśmy cegiełkę na ten cel.

Jeśli czujecie, że to słuszna idea, możecie dołożyć coś od siebie. My gwarantujemy, że każda złotówka zamieni się w odrobinę ciepła w ukraińskich domach. Dziękujemy!

WESPRZYJ AKCJĘ

Ze świątecznymi pozdrowieniami

Zespół Multibim

Przeczytaj także
Nie wchodź w Nowy Rok ze Starym Archicadem!

Nie wchodź w Nowy Rok ze Starym Archicadem!

Czasami odkładamy ważne decyzje na później i potrzebujemy impulsu, aby wreszcie je podjąć. Jeśli u Ciebie taką odkładaną decyzją jest aktualizacja Archicada, to możemy pomóc.

19.12.2022
Wybierz sobie prezent pod choinkę od Multibim

Wybierz sobie prezent pod choinkę od Multibim

W tym roku Tobie oddajemy rolę Świętego Mikołaja po to, abyś mógł wybrać prezent najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb!

06.12.2022