Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Ciepłych Świąt dla Was i dla Ukrainy

Drodzy przyjaciele!

Święta to czas dobrych i ciepłych chwil. To również czas prezentów. Z pewnością, jak co roku otrzymacie różne świąteczne upominki – może będą to takie wspaniałe paczki jak ta na niniejszej kartce. 

Wesołych Świąt

W Multibim w tym roku zdecydowaliśmy się na inny krok, bo dzisiaj jesteśmy myślami z tymi, którzy cierpią w Ukrainie. Zamiast przesyłki pełnej miłych zmysłom smakołyków, mamy dla Was inny prezent…

Zorganizowaliśmy zbiórkę, której celem jest zakup i dostarczenie generatorów i banków energii cierpiącym w Ukrainie z powodu mrozów i braku prądu. W Waszym imieniu przekazaliśmy cegiełkę na ten cel.

Jeśli czujecie, że to słuszna idea, możecie dołożyć coś od siebie. My gwarantujemy, że każda złotówka zamieni się w odrobinę ciepła w ukraińskich domach. Dziękujemy!

WESPRZYJ AKCJĘ

Ze świątecznymi pozdrowieniami

Zespół Multibim

Przeczytaj także
Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Enscape to wtyczka do wizualizacji w czasie rzeczywistym i rzeczywistości wirtualnej , która płynnie integruje się z Archicadem.

15.01.2024
Wesołych Świąt od Multibim!

Wesołych Świąt od Multibim!

Na nadchodzący czas życzymy Wam radości, twórczych inspiracji i spełnienia marzeń, nie tylko tych zawodowych. Niech te Święta będą dla Was pełne spokoju, ciepła i wytchnienia po intensywnym roku.

21.12.2023

Partnerzy