Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Szkolenie: Archicad i Enscape – duet idealny do wizualizacji

Chciałbyś poprawić swój przepływ pracy w Archicadzie i wydajność w zakresie tworzenia wizualizacji? Skorzystaj z Enscape. Więcej na temat tego rozwiązania dowiesz się na naszym bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się online 1 marca o godz: 16:00.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Enscape to wtyczka do wizualizacji w czasie rzeczywistym, która płynnie integruje się z Archicadem bez zakłócania przepływu pracy projektowej. Dzięki Enscape użytkownicy Archicada mogą otrzymać fotorealistyczne renderingi i trójwymiarowe, wirtualne spacery w środowisku projektowym. 

Doskonała wizualizacja to również sposób, aby szybko przekonać klienta do naszej koncepcji. Dlatego zapraszamy na bezpłatny webinar, w trakcie którego wraz z Product Managerem Enscape z Design Express zaprezentujemy możliwości tandemu Archicad + Enscape. Zaczynamy we środę, 1 marca o godz: 16:00.

ZAREJESTRUJ SIĘ

UWAGA! Dla posiadaczy Karty Multibim oraz dla osób z roczną licencją Archicada – pierwszy rok Enscape gratis przy subskrypcji na dwa lata!

Przeczytaj także
Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 26

Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 26

Enscape to wtyczka do wizualizacji w czasie rzeczywistym i rzeczywistości wirtualnej , która płynnie integruje się z Archicadem.

27.02.2023
Archicad Start Edition 2023 – zobacz, co nowego

Archicad Start Edition 2023 – zobacz, co nowego

W dniu 9 lutego 2023 miała miejsce premiera nowego Archicada Start Edition 2023 w polskiej wersji językowej. Poznaj funkcjonalności tej wersji!

13.02.2023