To już ostatnia szansa na aktualizację Archicada w niższej cenie. Aż do 50% rabatu! ZOBACZ
Do 50% rabatu na aktualizację Archicada! ZOBACZ

Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Szkolenie: Archicad i Enscape – duet idealny do wizualizacji

Chciałbyś poprawić swój przepływ pracy w Archicadzie i wydajność w zakresie tworzenia wizualizacji? Skorzystaj z Enscape. Więcej na temat tego rozwiązania dowiesz się na naszym bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się online 1 marca o godz: 16:00.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Enscape to wtyczka do wizualizacji w czasie rzeczywistym, która płynnie integruje się z Archicadem bez zakłócania przepływu pracy projektowej. Dzięki Enscape użytkownicy Archicada mogą otrzymać fotorealistyczne renderingi i trójwymiarowe, wirtualne spacery w środowisku projektowym. 

Doskonała wizualizacja to również sposób, aby szybko przekonać klienta do naszej koncepcji. Dlatego zapraszamy na bezpłatny webinar, w trakcie którego wraz z Product Managerem Enscape z Design Express zaprezentujemy możliwości tandemu Archicad + Enscape. Zaczynamy we środę, 1 marca o godz: 16:00.

ZAREJESTRUJ SIĘ

UWAGA! Dla posiadaczy Karty Multibim oraz dla osób z roczną licencją Archicada – pierwszy rok Enscape gratis przy subskrypcji na dwa lata!

Przeczytaj także
Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Lato już czuć w powietrzu. Z tej okazji mamy dla Was gorącą promocję na aktualizację Archicada! To już ostatnia szansa na aktualizację i zakup licencji wieczystych w tak niskich cenach.

08.05.2024
Przetestuj BIMmTool

Przetestuj BIMmTool

BimMTool to niezbędne narzędzie do pomiaru, modelowania, prezentacji i kontroli projektów renowacji – i wiele więcej! Wypróbuj je za darmo, aż do końca maja i otrzymaj rabat na zakup.

06.05.2024

Partnerzy