Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Szkolenia Archicad dostępne w Panelu Klienta Multibim

Wiedza na temat praktycznego zastosowania oprogramowania Archicad i technologii BIM to podstawa działalności wielu pracowni architektonicznych. W celu pogłębiania tej wiedzy uruchomiliśmy platformę, która zawiera szkolenia Archicad i nie tylko. Nowy Panel Klienta Multibim dostępny jest zarówno dla naszych Klientów, jak i dla wszystkich zainteresowanych użytkowników.

  • Posiadacze Karty Multibim w ostatnich dniach otrzymali dane do logowania do naszego panelu z nielimitowanym dostępem do materiałów szkoleniowych video. Regularnie platforma będzie aktualizowana o nowe szkolenia Archicad prosto od ekspertów i praktyków Multibim.
  • W tym momencie Panel Klienta Multibim to ponad 60 godzin unikalnych szkoleń nt. oprogramowania Archicad, a także zastosowania technologii BIM w codziennej pracy.
  • Wszystkie filmy pogrupowane są w kategorie, które nawiązują do cykli szkoleniowych.
  • Od 1 października dostępne są tam również materiały i nagrania z naszego ostatniego wydarzenia „Tydzień z Archicadem 25”.
  • Logowanie i korzystanie z panelu jest bardzo proste i intuicyjne. Gdyby jednak pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

PRZEJDŹ DO PANELU KLIENTA

Przeczytaj także

Tydzień z Archicadem 25 w Multibim

08.09.2021

Zapraszamy w dniach 22-24 września na trzy dni bezpłatnych szkoleń z ekspertami, praktykami i BIM Managerami. Zaczynamy codziennie o godz. 15.00., a udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Multibim SUN – dodatek do programu Archicad

21.07.2021

Multibim SUN to dodatek do programu Archicad i brakujące ogniwo zautomatyzowanej analizy nasłonecznienia okien w dniach równonocy wiosennej i jesiennej.