Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Szkolenia Archicad dostępne w Panelu Klienta Multibim

Wiedza na temat praktycznego zastosowania oprogramowania Archicad i technologii BIM to przyszłość branży budowlanej. Z potrzeby naszych Klientów stworzyliśmy i udostępniliśmy kompleksowe szkolenie Archicad w Panelu Klienta Multibim.

W celu pogłębiania wiedzy o BIMie oraz o otwartych standardach w budownictwie i architekturze, uruchomiliśmy platformę szkoleniową. Jeśli zastanawiasz się, jak zacząć pracę w Archicadzie. To specjaliści z Multibim przychodzą z pomocą.

  • Posiadacze Karty Multibimw ostatnich dniach otrzymali dane do logowania do naszego panelu z nielimitowanym dostępem do szkoleń online z Archicada. Platforma pomaga zrozumieć program od podstaw oraz jest na bieżąco aktualizowana o nowe szkolenia Archicad prosto od ekspertów i praktyków Multibim.
  • W tym momencie Panel Klienta Multibim to ponad 70 godzin unikalnych szkoleń z Archicada oraz popularyzacji technologii BIM w codziennej pracy.
  • Wszystkie filmy pogrupowane są w kategorie, które nawiązują do cykli szkoleniowych.
  • Od 1 października w Panelu Klienta Multibim dostępne są materiały i nagrania z naszego ostatniego wydarzenia „Tydzień z Archicadem 25”.
  • Dostęp do nowego Panel Klienta Multibim jest zupełnie darmowy. Zarówno dla naszych Klientów, jak i dla wszystkich zainteresowanych użytkowników.
  • Pełny dostęp do materiałów zawartych w Panelu Klienta otrzymasz z zakupem Archicada 25 lub jego aktualizacji wraz z Kartą Multibim.

PRZEJDŹ DO PANELU KLIENTA

Przeczytaj także
Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Enscape to wtyczka do wizualizacji w czasie rzeczywistym i rzeczywistości wirtualnej , która płynnie integruje się z Archicadem.

15.01.2024
Wesołych Świąt od Multibim!

Wesołych Świąt od Multibim!

Na nadchodzący czas życzymy Wam radości, twórczych inspiracji i spełnienia marzeń, nie tylko tych zawodowych. Niech te Święta będą dla Was pełne spokoju, ciepła i wytchnienia po intensywnym roku.

21.12.2023

Partnerzy