Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Szkolenia Archicad dostępne w Panelu Klienta Multibim

Wiedza na temat praktycznego zastosowania oprogramowania Archicad i technologii BIM to przyszłość branży budowlanej. Z potrzeby naszych Klientów stworzyliśmy i udostępniliśmy kompleksowe szkolenie Archicad w Panelu Klienta Multibim.

W celu pogłębiania wiedzy o BIMie oraz o otwartych standardach w budownictwie i architekturze, uruchomiliśmy platformę szkoleniową. Jeśli zastanawiasz się, jak zacząć pracę w Archicadzie. To specjaliści z Multibim przychodzą z pomocą.

  • Posiadacze Karty Multibimw ostatnich dniach otrzymali dane do logowania do naszego panelu z nielimitowanym dostępem do szkoleń online z Archicada. Platforma pomaga zrozumieć program od podstaw oraz jest na bieżąco aktualizowana o nowe szkolenia Archicad prosto od ekspertów i praktyków Multibim.
  • W tym momencie Panel Klienta Multibim to ponad 70 godzin unikalnych szkoleń z Archicada oraz popularyzacji technologii BIM w codziennej pracy.
  • Wszystkie filmy pogrupowane są w kategorie, które nawiązują do cykli szkoleniowych.
  • Od 1 października w Panelu Klienta Multibim dostępne są materiały i nagrania z naszego ostatniego wydarzenia „Tydzień z Archicadem 25”.
  • Dostęp do nowego Panel Klienta Multibim jest zupełnie darmowy. Zarówno dla naszych Klientów, jak i dla wszystkich zainteresowanych użytkowników.
  • Pełny dostęp do materiałów zawartych w Panelu Klienta otrzymasz z zakupem Archicada 25 lub jego aktualizacji wraz z Kartą Multibim.

PRZEJDŹ DO PANELU KLIENTA

Przeczytaj także
Wyniki Konkursu

Wyniki Konkursu

Zgodnie z obietnicą powracamy z wynikami konkursu „Jakie największe korzyści przynosi BIM, Twoim zdaniem?”, w którym do wygrania były atrakcyjne nagrody Multibim.

05.08.2022
Najnowszy Archicad 26 taniej o 5200 PLN

Najnowszy Archicad 26 taniej o 5200 PLN

Tylko w tym tygodniu, do 31 lipca 2022, Archicad 26 jest dostępny w cenie niższej o 5200 złotych netto! Sprawdź szczegóły promocji!

26.07.2022