To już ostatnia szansa na aktualizację Archicada w niższej cenie. Aż do 50% rabatu! ZOBACZ
Do 50% rabatu na aktualizację Archicada! ZOBACZ

Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Szkolenia Archicad dostępne w Panelu Klienta Multibim

Wiedza na temat praktycznego zastosowania oprogramowania Archicad i technologii BIM to przyszłość branży budowlanej. Z potrzeby naszych Klientów stworzyliśmy i udostępniliśmy kompleksowe szkolenie Archicad w Panelu Klienta Multibim.

W celu pogłębiania wiedzy o BIMie oraz o otwartych standardach w budownictwie i architekturze, uruchomiliśmy platformę szkoleniową. Jeśli zastanawiasz się, jak zacząć pracę w Archicadzie. To specjaliści z Multibim przychodzą z pomocą.

  • Posiadacze Karty Multibimw ostatnich dniach otrzymali dane do logowania do naszego panelu z nielimitowanym dostępem do szkoleń online z Archicada. Platforma pomaga zrozumieć program od podstaw oraz jest na bieżąco aktualizowana o nowe szkolenia Archicad prosto od ekspertów i praktyków Multibim.
  • W tym momencie Panel Klienta Multibim to ponad 70 godzin unikalnych szkoleń z Archicada oraz popularyzacji technologii BIM w codziennej pracy.
  • Wszystkie filmy pogrupowane są w kategorie, które nawiązują do cykli szkoleniowych.
  • Od 1 października w Panelu Klienta Multibim dostępne są materiały i nagrania z naszego ostatniego wydarzenia „Tydzień z Archicadem 25”.
  • Dostęp do nowego Panel Klienta Multibim jest zupełnie darmowy. Zarówno dla naszych Klientów, jak i dla wszystkich zainteresowanych użytkowników.
  • Pełny dostęp do materiałów zawartych w Panelu Klienta otrzymasz z zakupem Archicada 25 lub jego aktualizacji wraz z Kartą Multibim.

PRZEJDŹ DO PANELU KLIENTA

Przeczytaj także
Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Lato już czuć w powietrzu. Z tej okazji mamy dla Was gorącą promocję na aktualizację Archicada! To już ostatnia szansa na aktualizację i zakup licencji wieczystych w tak niskich cenach.

08.05.2024
Przetestuj BIMmTool

Przetestuj BIMmTool

BimMTool to niezbędne narzędzie do pomiaru, modelowania, prezentacji i kontroli projektów renowacji – i wiele więcej! Wypróbuj je za darmo, aż do końca maja i otrzymaj rabat na zakup.

06.05.2024

Partnerzy