Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Szkolenia Archicad – BIM w praktyce w pracowni Grupa RB

Grupa RB to pracownia projektowa, która kompleksowo zajmuje się projektowaniem, nadzorem i kontrolą realizacji dużych inwestycji komercyjnych, sieciowych i handlowych, a także indywidualnych projektów użyteczności publicznej, mieszkaniowych, logistycznych, magazynowych oraz przemysłowych. W swoim zespole zatrudnia ponad 50 architektów, projektantów i inżynierów, którzy zaprojektowali do tej pory ponad 500 różnych obiektów w całej Polsce.

Właściciele firmy, Anna i Rafał Brok, w swojej ponad 15-letniej działalności w branży zawsze stawiali na wymianę doświadczeń, współpracę i rozwój zarówno firmy, jak i pracowników. Dlatego też, podążając za rozwojem technologii i aktualnych trendów w architekturze oraz budownictwie, zdecydowali się na realizację dedykowanego cyklu szkoleń Multibim z zakresu Archicada i technologii BIM.

Multibim jako oficjalny dostawca oprogramowania Archicad na terenie Polski, w ramach swojej działalności, oprócz sprzedaży licencji, oferuje również wdrożenia BIM i szkolenia z praktycznego projektowania i korzystania z oprogramowania, w tym z Archicada.

Dużym uznaniem cieszą się przede wszystkim szkolenia dedykowane, które projektowane są tak, aby dana pracownia architektoniczna mogła wykorzystać w 100% swój potencjał, posiadane narzędzia oraz zwiększyć wiedzę i praktykę dotyczącą stosowania technologii BIM. Nie inaczej było w przypadku biura projektowego Grupa RB. 

Eksperci Multibim najpierw zapoznali się z potrzebami pracowni, a także specyfiką pracy zespołu projektowego, a następnie przygotowali odpowiednią formułę szkoleń doskonalących. Zespół architektów i projektantów składa się bowiem zarówno z osób doświadczonych w technologii 3D – a co za tym idzie – wzmacniających kompetencje projektowe, jak i asystentów, którzy rozpoczynają swoją naukę o systemie.

Podczas szkoleń zespół projektowy przenosił projekt, wcześniej wykonany w technologii 2D, do technologii BIM 3D w programie Archicad.

Całość szkolenia została rozłożona w czasie i podzielona na moduły, podczas których projektanci działali zgodnie z naturalnym przebiegiem procesu projektowego. Pod okiem eksperta i managera BIM z ramienia Multibim, zaczynali od ustawień projektu i przygotowania do pracy, a następnie przechodzili do analizy, modelowania 3D BIM oraz nasycania całego modelu 3D informacjami i tworzenia dokumentacji.

Jesteśmy przekonani, że doskonalenie i rozwój warsztatu projektowego zespołu Grupy RB pozwoli podnieść konkurencyjność firmy na rynku i zdobyć nowych klientów, jak również stać się jeszcze atrakcyjniejszym pracodawcą na rynku pracy, który dba o rozwój swoich pracowników, cyklicznie podnosząc ich kwalifikacje i kompetencje poprzez branżowe, praktyczne szkolenia.

Przeczytaj także
Wybierz sobie prezent pod choinkę od Multibim

Wybierz sobie prezent pod choinkę od Multibim

W tym roku Tobie oddajemy rolę Świętego Mikołaja po to, abyś mógł wybrać prezent najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb!

06.12.2022
Archicad 26 – Cyber Monday w Multibim

Archicad 26 – Cyber Monday w Multibim

Ostatnia szansa na Archicad 26 w wyjątkowej cenie! Tylko dziś w Cyber Monday! Zapoznaj się z naszą specjalną ofertą.

28.11.2022