Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Promocja na aktualizację Archicad i Archicad Start Edition do 30 czerwca 2022

Niektórzy architekci uważają, że aktualizacja oprogramowania to zbędny i duży wydatek. Dlaczego zmieniają zdanie? Po pierwsze: szybko przekonują się, że nowa wersja Archicada oznacza jeszcze sprawniejsze i przyjemniejsze projektowanie. Po drugie: otrzymują od nas ofertę, która pozwala to zrobić nawet 60% taniej!*

*W stosunku do nowego cennika obowiązującego od 1 maja 2022.

Co zyskasz?

  • Przyjemniejsze i sprawniejsze projektowanie.
    Każda kolejna wersja Archicada to ulepszenia i nowe funkcjonalności, które poprawiają efektywność pracy projektowej. Tutaj możesz poznać zalety nowej wersji.
  • Pewność kompatybilności z nowymi systemami i urządzeniami.
    Najnowsza wersja daje Ci spokój, że wszystko będzie dobrze działać na każdym nowym sprzęcie i nowych systemach operacyjnych.
  • Kilka tysięcy złotych w kieszeni!

Masz Archicada w wersji Start Edition? To ostatnia szansa na tak korzystne warunki aktualizacji do pełnej wersji!

Ze względu na nową politykę Graphisoft, od 1 lipca rozszerzenie do pełnej wersji Archicada od Star(T) Edition będzie możliwe tylko od najnowszej wersji SE. Starsze wersje będą mogły być rozszerzone na pełną wersję Archicada po uprzedniej aktualizacji do najnowszego SE.

Pamiętaj, że im starsza wersja, tym droższa będzie jej aktualizacja, więc nie odkładaj tego na przyszłe lata! Do końca czerwca jest najlepszy czas na podjęcie tej decyzji. Nie przegap tej okazji!

Wypełnij formularz i uzyskaj ofertę

Przeczytaj także
Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 26

Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 26

Enscape to wtyczka do wizualizacji w czasie rzeczywistym i rzeczywistości wirtualnej , która płynnie integruje się z Archicadem.

27.02.2023
Szkolenie: Archicad i Enscape – duet idealny do wizualizacji

Szkolenie: Archicad i Enscape – duet idealny do wizualizacji

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie na temat Archicad i Enscape. Zaczynamy 1 marca o godz. 16:00. Zarejestruj się już dziś!

16.02.2023