Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Nowe warunki upgrade’u Archicada Start Edition

Graphisoft, czyli producent Archicada, przygotował na koniec roku niespodziankę dla wszystkich posiadaczy Start Edition.

start edition 2022

Start Edition to licencja Archicada stworzona z myślą o mniejszych pracowniach. Oferuje to samo środowisko pracy co pełna licencja, ale z mniejszą ilość funkcji. Ograniczenia dotyczą głównie narzędzi związanych z automatyzacją pracy, współpracą i przyspieszeniem procesów projektowych. Tutaj znajdziecie listę ograniczeń Start Edition: https://multibim.pl/baza-wiedzy/premiera-archicad-start-edition-2022/

Wykorzystanie pełnej wersji Archicada znacznie ułatwia i przyspiesza pracę!

Koszt podniesienia Archicada ze Start Edition do pełnej licencji zależy przede wszystkim od wersji Start Edition, którą posiadasz. Zasada jest prosta: im starsza wersja Start Edition, tym droższa będzie aktualizacja do pełnej licencji. To drugi argument za tym, aby nie odkładać w nieskończoność decyzji o przejściu na pełną wersję Archicada.

Trzecim argumentem, że warto to zrobić teraz, są promocyjne warunki takiego przejścia, które obowiązują tylko do końca tego roku. Posiadacze Archicada Start Edition w wersji 2020, 2019 i starszych otrzymują otrzymują możliwość przejścia na pełną licencję w cenie zbliżonej do posiadaczy nowszych wersji SE.

Mówiąc prościej: im starszej wersji Start Editon używasz, tym korzystniejsze są to dla Ciebie warunki!

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Pracuj prościej i szybciej, dzięki pełnej licencji Archicada!

Przeczytaj także
Wybierz sobie prezent pod choinkę od Multibim

Wybierz sobie prezent pod choinkę od Multibim

W tym roku Tobie oddajemy rolę Świętego Mikołaja po to, abyś mógł wybrać prezent najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb!

06.12.2022
Archicad 26 – Cyber Monday w Multibim

Archicad 26 – Cyber Monday w Multibim

Ostatnia szansa na Archicad 26 w wyjątkowej cenie! Tylko dziś w Cyber Monday! Zapoznaj się z naszą specjalną ofertą.

28.11.2022