Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Łatwy start z Multibim – Archicad dla praktykantów 50% taniej

Pierwsze kroki w biurze projektowym to mieszanka ekscytacji i wyzwań, zarówno dla młodego architekta, jak i jego opiekuna. Mamy dobre wieści dla obu stron!

Od teraz możecie zapewnić sobie łatwy start z Archicadem dla praktykantów za pół ceny wraz z aktualizacjami i wsparciem technicznym. Jak je otrzymać? To bardzo proste!

Łatwy start z Multibim to:

  • 50% tańsze oprogramowanie Archicad 27 lub zupełnie darmowe, jeśli po 4 miesiącach pracownia zdecyduje się na zakup licencji wieczystej, 
  • po 4-miesięcznej subskrypcji, możliwość zakupu licencji wieczystej z rabatem w wysokości kosztów, jakie zostały poniesione na jej zakup (4 x 650 zł = 2300 zł), 
  • dostęp do wsparcia technicznego i aktualizacji.

1. Dla opiekunów praktyk

Archicad dla praktykantów

Dzięki programowi Łatwy Start z Multibim Twoje biuro może zaoferować praktykantom wiedzę z wykorzystaniem jednego z najbardziej zaawansowanych narzędzi projektowych na rynku, a także skorzystać z ich świeżego spojrzenia i pomysłów. Archicad to nie tylko narzędzie do projektowania, ale także sposób na usprawnienie pracy Twojego biura. Funkcje takie jak automatyczne generowanie dokumentacji, analiza energetyczna i integracja z innymi programami branżowymi pozwolą Ci oszczędzić czas i poprawić efektywność zespołu, a przy okazji zapewnić Twoim praktykantom nowoczesne standardy pracy

Od teraz możesz to zrobić bez przeszkód z licencją Archicada na 4 miesiące tańszą aż o 50%. Odwiedź stronę Łatwy Start z Multibim i skorzystaj z formularza kontaktu. Po spełnieniu kryteriów ujętych w Standardzie Studenckich Praktyk Zawodowych IARP i uzyskaniu statusu opiekuna, nasz ekspert udostępni Ci kod promocyjny, dzięki któremu subskrypcja Archicada będzie kosztowała 650 zł netto miesięcznie, zamiast standardowej ceny – 1300 zł.

2. Dla praktykantów

Archicad dla praktykantów

Nie ma znaczenia czy zajmujesz się projektowaniem obiektów kubaturowych czy architekturą wnętrz. Dzięki praktykom z Archicadem zdobędziesz doświadczenie w środowisku BIM, dowiesz się jak zarządzać projektem, koordynować jego poszczególne elementy i być częścią nowoczesnego zespołu projektowego. 

Na etapie wyboru miejsca praktyk, poinformuj swojego przyszłego opiekuna o możliwości otrzymania naszego wsparcia za pośrednictwem strony Łatwy Start z Multibim. Po spełnieniu kryteriów, biuro projektowe otrzyma pełną wersję oprogramowania za pół ceny na 4 miesiące wraz z dostępem do aktualizacji, a Ty wsparcie techniczne, a także możliwość pracy na najlepszym oprogramowaniu dla architektów na rynku.

3. Dla uczelni

Archicad dla praktykantów

Program Łatwy Start z Multibim jest przeznaczony dla praktykantów z uczelni biorących udział w SSPZ i posiadających umowę ramową z Izbą Architektów Rzeczpospolitej Polskiej. Zadaniem uczelni jest podanie i wprowadzenie do systemu listy studentów wpisanych na trwający semestr poprzedzający odbycie praktyki, co umożliwia tym osobom złożenie aplikacji do jej odbycia, a także otrzymania możliwości korzystania z licencji Archicada na specjalnych warunkach. Komplet wytycznych, jakie należy spełnić jest dostępny w Standardzie Studenckich Praktyk Zawodowych IARP. Gorąco zachęcamy do informowania studentów oraz współpracujących z uczelnią biur projektowych o możliwościach, jakie daje program.

Darmowa licencja Archicada dla biur projektowych przyjmujących praktykantów to inicjatywa, która wspiera rozwój młodych talentów i umożliwia im zdobycie praktycznego doświadczenia. 4 miesiące korzystania z programu na specjalnych warunkach to doskonała okazja, aby zainwestować w rozwój zespołu i przyciągnąć do niego utalentowanych, młodych projektantów. Skorzystaj z tej szansy i odkryj pełen potencjał Archicada dla Twojego biura projektowego z programem Łatwy Start z Multibim. A jeśli masz pytania, nasi eksperci służą pomocą.

Dołącz do programu


Przeczytaj także
Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Lato już czuć w powietrzu. Z tej okazji mamy dla Was gorącą promocję na aktualizację Archicada! To już ostatnia szansa na aktualizację i zakup licencji wieczystych w tak niskich cenach.

08.05.2024
Przetestuj BIMmTool

Przetestuj BIMmTool

BimMTool to niezbędne narzędzie do pomiaru, modelowania, prezentacji i kontroli projektów renowacji – i wiele więcej! Wypróbuj je za darmo, aż do końca maja i otrzymaj rabat na zakup.

06.05.2024

Partnerzy