Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Łatwy start z Multibim – Archicad dla praktykantów 50% taniej

Pierwsze kroki w biurze projektowym to mieszanka ekscytacji i wyzwań, zarówno dla młodego architekta, jak i jego opiekuna. Mamy dobre wieści dla obu stron!

Od teraz możecie zapewnić sobie łatwy start z Archicadem dla praktykantów za pół ceny wraz z aktualizacjami i wsparciem technicznym. Jak je otrzymać? To bardzo proste!

Łatwy start z Multibim to:

  • 50% tańsze oprogramowanie Archicad 27 lub zupełnie darmowe, jeśli po 4 miesiącach pracownia zdecyduje się na zakup licencji wieczystej, 
  • po 4-miesięcznej subskrypcji, możliwość zakupu licencji wieczystej z rabatem w wysokości kosztów, jakie zostały poniesione na jej zakup (4 x 650 zł = 2300 zł), 
  • dostęp do wsparcia technicznego i aktualizacji.

1. Dla opiekunów praktyk

Archicad dla praktykantów

Dzięki programowi Łatwy Start z Multibim Twoje biuro może zaoferować praktykantom wiedzę z wykorzystaniem jednego z najbardziej zaawansowanych narzędzi projektowych na rynku, a także skorzystać z ich świeżego spojrzenia i pomysłów. Archicad to nie tylko narzędzie do projektowania, ale także sposób na usprawnienie pracy Twojego biura. Funkcje takie jak automatyczne generowanie dokumentacji, analiza energetyczna i integracja z innymi programami branżowymi pozwolą Ci oszczędzić czas i poprawić efektywność zespołu, a przy okazji zapewnić Twoim praktykantom nowoczesne standardy pracy

Od teraz możesz to zrobić bez przeszkód z licencją Archicada na 4 miesiące tańszą aż o 50%. Odwiedź stronę Łatwy Start z Multibim i skorzystaj z formularza kontaktu. Po spełnieniu kryteriów ujętych w Standardzie Studenckich Praktyk Zawodowych IARP i uzyskaniu statusu opiekuna, nasz ekspert udostępni Ci kod promocyjny, dzięki któremu subskrypcja Archicada będzie kosztowała 650 zł netto miesięcznie, zamiast standardowej ceny – 1300 zł.

2. Dla praktykantów

Archicad dla praktykantów

Nie ma znaczenia czy zajmujesz się projektowaniem obiektów kubaturowych czy architekturą wnętrz. Dzięki praktykom z Archicadem zdobędziesz doświadczenie w środowisku BIM, dowiesz się jak zarządzać projektem, koordynować jego poszczególne elementy i być częścią nowoczesnego zespołu projektowego. 

Na etapie wyboru miejsca praktyk, poinformuj swojego przyszłego opiekuna o możliwości otrzymania naszego wsparcia za pośrednictwem strony Łatwy Start z Multibim. Po spełnieniu kryteriów, biuro projektowe otrzyma pełną wersję oprogramowania za pół ceny na 4 miesiące wraz z dostępem do aktualizacji, a Ty wsparcie techniczne, a także możliwość pracy na najlepszym oprogramowaniu dla architektów na rynku.

3. Dla uczelni

Archicad dla praktykantów

Program Łatwy Start z Multibim jest przeznaczony dla praktykantów z uczelni biorących udział w SSPZ i posiadających umowę ramową z Izbą Architektów Rzeczpospolitej Polskiej. Zadaniem uczelni jest podanie i wprowadzenie do systemu listy studentów wpisanych na trwający semestr poprzedzający odbycie praktyki, co umożliwia tym osobom złożenie aplikacji do jej odbycia, a także otrzymania możliwości korzystania z licencji Archicada na specjalnych warunkach. Komplet wytycznych, jakie należy spełnić jest dostępny w Standardzie Studenckich Praktyk Zawodowych IARP. Gorąco zachęcamy do informowania studentów oraz współpracujących z uczelnią biur projektowych o możliwościach, jakie daje program.

Darmowa licencja Archicada dla biur projektowych przyjmujących praktykantów to inicjatywa, która wspiera rozwój młodych talentów i umożliwia im zdobycie praktycznego doświadczenia. 4 miesiące korzystania z programu na specjalnych warunkach to doskonała okazja, aby zainwestować w rozwój zespołu i przyciągnąć do niego utalentowanych, młodych projektantów. Skorzystaj z tej szansy i odkryj pełen potencjał Archicada dla Twojego biura projektowego z programem Łatwy Start z Multibim. A jeśli masz pytania, nasi eksperci służą pomocą.

Dołącz do programu


Przeczytaj także
Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Enscape to wtyczka do wizualizacji w czasie rzeczywistym i rzeczywistości wirtualnej , która płynnie integruje się z Archicadem.

15.01.2024
Wesołych Świąt od Multibim!

Wesołych Świąt od Multibim!

Na nadchodzący czas życzymy Wam radości, twórczych inspiracji i spełnienia marzeń, nie tylko tych zawodowych. Niech te Święta będą dla Was pełne spokoju, ciepła i wytchnienia po intensywnym roku.

21.12.2023

Partnerzy