Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Kosmiczna oferta na Archicada. Zniżki nawet do 30%

Sprawdź kosmiczną ofertę na Archicada i skorzystaj ze zniżek na aktualizację, subskrypcję lub przejście ze Start Edition na pełną wersję programu.

Kosmiczna oferta na Archicada

3, 2, 1… Start! Już teraz włączamy turbodoładowanie i zabieramy Cię w kosmiczną podróż do świata najnowszych technologii projektowania. Pierwszy raz od premiery Archicada 27, strzałka na naszym liczniku cen wskazuje nawet 30% mniej od regularnej oferty. Od teraz wyższy poziom modelowania, współpracy i wizualizacji to nie rocket science. Co dla Ciebie mamy? Rabaty na aktualizację programu do jego najnowszej wersji, przejście z licencji wieczystej na subskrypcję Archicada 27 wraz z BIMcloud SaaS, a także rozszerzenie możliwości Start Edition do pełnej wersji programu. Gotowi do wejścia na pokład?

Aktualizacja do Archicada 27

Archicad 27 to nie tylko kolejny krok w historii programu. To lata świetlne w kierunku większej produktywności i płynnej współpracy Twojego zespołu. Przeglądaj opcje projektowania w łatwy sposób i poświęcaj mniej czasu na zarządzanie projektami. Archicad 27 pomaga zespołowi zachować porządek i usprawnić pliki, nawet gdy rozmiar i złożoność projektów stale rośnie. Szybko i łatwo dostarczaj efektowne wizualizacje dzięki profesjonalnym, gotowym rozwiązaniom i usprawnionym połączeniom z innymi rozwiązaniami do wizualizacji architektonicznej – to Twoja wolność wyboru. Współpracuj z zespołami projektowymi przy użyciu openBIM, aby wdrożyć elastyczne, intuicyjne, przepływy pracy projektowej. Dokumentuj szczegółowe harmonogramy i listy elementów z ulepszonym wyglądem i formatowaniem, wiedząc, że nawet ostatnie zmiany w projekcie zostaną automatycznie odzwierciedlone we wszystkich zestawach dokumentacji. A to wszystko teraz taniej nawet o 30%!

Subskrypcja Archicad Collaborate

Postaw na kosmiczną elastyczność z Archicadem 27 w modelu subskrypcyjnym. To kapsuła bezpieczeństwa dla Twoich finansów i wygodna alternatywa dla licencji wieczystych, która daje Ci możliwość aktywnego reagowania na bieżące potrzeby Twojego biura, w tym zmiany w zespole oraz liczbie i zakresie realizowanych projektów. Teraz możesz przejść na subskrypcję programu nawet 30% taniej, ale to nie wszystko. Archicad Collaborate to pakiet Archicada z oprogramowaniem BIMcloud jako usługa (SaaS), zapewniający szybki, wydajny i bezpieczny dostęp do współdzielonych projektów w czasie rzeczywistym. To połączenie zapewni Twojemu zespołowi łączność podczas pracy zdalnej, a projekty będą realizowane zgodnie z planem. Teraz masz to w pakiecie.

Przejście ze Start Edition na pełną wersję Archicada

A może czujesz, że to czas na zmianę trajektorii lotu i rozwinięcie pełnej prędkości z Archicadem 27? Dobrze się składa, bo w ramach kosmicznej oferty Multibim możesz zaoszczędzić. Koniec z ograniczeniami w obszarze współpracy, modelowania i wizualizacji. Pełna wersja Archicada uwolni potencjał pracy Twojej i Twojego zespołu. Wraz z nią będziesz mógł eksplorować szersze możliwości narzędzi modelowania i jego automatyzacji, przyspieszysz procesy projektowe i wejdziesz na zupełnie nowy poziom przepływu informacji. A to wszystko bez wpływu na bieżące projekty. Przejście na pełną wersję pozwoli Ci swobodnie kontynuować pracę rozpoczętą jeszcze na wersji Start Edition. 

Skontaktuj się z naszym specjalistą już teraz i rozpocznij swoją międzygwiezdną podróż do świata najnowszych technologii projektowania. A przy okazji zadbaj o kosmiczne oszczędności dla Twojego budżetu. Zapraszamy na pokład!

Katarzyna Żabińska
kontakt@multibim.pl


Przeczytaj także
Przygotuj się na wzrost cen: marcowe oferty od Multibim

Przygotuj się na wzrost cen: marcowe oferty od Multibim

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, dni stają się coraz dłuższe, a temperatura rośnie. Pora wrzucić kolejny bieg i pozwolić Twoim projektom rozkwitnąć.

07.03.2024
Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Enscape to wtyczka do wizualizacji w czasie rzeczywistym i rzeczywistości wirtualnej , która płynnie integruje się z Archicadem.

15.01.2024

Partnerzy