Konferencja openBIM Poland 2023 - Multibim

Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Konferencja openBIM Poland 2023

Pierwsza polska odsłona konferencji organizowanej przez buildingSMART zagości w Warszawie już 18 maja 2023.

OpenBIM Poland 2023 to długo wyczekiwane wydarzenie będące miejscem spotkania architektów, projektantów, wykonawców, przedstawicieli administracji publicznej oraz entuzjastów mądrzejszego i bardziej efektywnego budownictwa. 

Konferencja jest przeznaczona zarówno dla osób, którym otwarte standardy projektowania nie są obce, jak i wszystkich, którzy dopiero chcą się przekonać ile openBIM i format .ifc mogą wnieść do ich codziennej pracy. Multibim jest Głównym Partnerem i sponsorem wydarzenia. 

OpenBIM Poland 2023 ze względu na swoją tematykę i charakter jest unikalnym wydarzeniem w skali kraju i nie tylko. W pierwszej części konferencji poznamy misję, wizję oraz kierunki rozwoju buildingSMART, które przedstawi Clive Billiald, Dyrektor Generalny buildingSMART International, powołany na to stanowisko w styczniu br. Techniczną stronę otwartych standardów i produktów rozwijanych przez organizację omówi jej bSDD Product Manager – Artur Tomczak.

Wśród prelegentów openBIM Poland 2023 znajdziecie także szerokie grono praktyków z Polski i zagranicy, którzy pokażą korzyści płynące z otwartych standardów projektowania na przykładzie ich zastosowań w projektach kubaturowych i infrastrukturalnych. Nie zabraknie również nas! Punktualnie w południe na scenę sali audytoryjnej wyjdzie Jerzy Rusin z Multibim, który w towarzystwie Bogusława Paciorka, prezesa zarządu ADC, wygłosi swoją prelekcję pt. “Szczupły BIM – praktyczne podejście dla pragmatyków”. 

Serię wykładów uzupełnią równoległe sesje tematyczne i dyskusje na temat wyzwań BIM w Polsce i na świecie, które poprowadzą uczestnicy Pokoi Tematycznych i Grup Roboczych działających w buildingSMART Polska. Na koniec wydarzenia będzie możliwość zadania nurtujących Cię pytań w ramach sesji Q&A.

Dołącz do nas już dziś!

Kiedy: 18 maja 2023 r.
O której: 8:30 – 17:40
Gdzie: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Szczegółowy program konferencji wraz z jej listą prelegentów oraz możliwością rejestracji na wydarzenie znajdziecie na stronie buildingSMART Polska. Zapraszamy!

Zarejestruj się!

O Organizatorze:

buildingSMART to międzynarodowa organizacja not-for-profit niepodobna do żadnej innej, posiadająca trudny do przecenienia wkład w popularyzację BIM (Building Information Modeling) na świecie, a przede wszystkim w rozwój otwartych standardów wymiany danych BIM, tzw. open BIM – poprzez wytwarzanie, certyfikowanie, udostępnianie światu formatu IFC i rozwiązań pokrewnych (BCF, bSDD, IDS), jakże ważnych z punktu widzenia ułatwiania komunikacji w budowlanym procesie inwestycyjnym. buildingSMART dąży do tego, aby świat dzięki zastosowaniu technologii cyfrowych i otwartej wymianie danych BIM budował mądrzej, sprawniej, taniej, szybciej, z mniejszym wpływem na środowisko naturalne.

Stowarzyszenie buildingSMART Polska jest oficjalnym oddziałem buildingSMART International, który działa od ponad 4 lat na polskim rynku w zakresie popularyzacji i promocji metodologii openBIM. Nasza firma jest częścią organizacji od początku jej powstania.

Przeczytaj także
Przejdź na pełną wersję Archicada na specjalnych warunkach i rozwiń skrzydła z Multibim!

Przejdź na pełną wersję Archicada na specjalnych warunkach i rozwiń skrzydła z Multibim!

Wyższy poziom projektowania w niższej cenie? Pełna wersja Archicada nawet 35% taniej lub zniżka 50% na subskrypcję.

17.05.2023
VVR WOOD

VVR WOOD

Największą przewagą ArchiFrame nad konkurencją jest elastyczność systemu i niestandardowe funkcje, pozwalające na znacznie bardziej dopasowane do naszych potrzeb rozwiązania.

04.05.2023