Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Black Week w Multibim

Polujesz na oferty specjalne? Nie będzie na nie lepszego czasu. Black Week w Multibim to jedyna taka okazja w roku, kiedy o cenach decydujesz… Ty!

Black Week w Multibim

Skontaktuj się z Kasią lub Dorotą z naszego zespołu i osobiście wynegocjuj swoją cenę na nową licencję wieczystą Archicada lub Archiframe. Odezwij się do nas telefonicznie lub poprzez poniższy formularz i zapewnij sobie oszczędności. Czekamy na Ciebie tylko do końca listopada! 

Końcówka miesiąca w Multibim upływa pod znakiem najlepszych ofert na Archicada i Archiframe w skali całego roku. Zawalcz o swoje i skorzystaj z niepowtarzalnej okazji uzyskania ceny przygotowanej specjalnie dla Ciebie. Warunek? Wykaż się swoimi zdolnościami negocjacji i zastosuj je podczas rozmowy z Kasią lub Dorotą – naszymi Specjalistkami ds. Sprzedaży. To wszystko, co dzieli Cię od nowej licencji wieczystej Archicada lub Archiframe w cenie, jakiej nie było od lat.

Ale sama licencja to nie wszystko. Do Archicada dodajemy Kartę Multibim, która dodatkowo zwiększy produktywność Twoją i Twojego zespołu. Karta Multibim to:

  • Zawsze aktualny Archicad

Z aktywną Kartą Multibim otrzymasz dostęp do wszystkich aktualizacji Archicada i zawsze będziesz pracować na najnowszej wersji programu.

  • Multibim TOOLS

Karta zapewni Ci darmowy dostęp części z naszych autorskich narzędzi wspierających pracę w Archicadzie, a także możliwość zakupu pozostałych za pół ceny. 

  • Bezpłatne szkolenia online

Każdy, kto szuka optymalnych sposobów realizacji projektów lub chce poszerzyć wiedzę, znajdzie w nich coś dla siebie.

  • Pełne wsparcie

Będąc częścią Multibim otrzymasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Uzyskasz również dostęp do naszej Strefy Klienta z ponad 200 materiałami wideo na temat Archicada i narzędzi BIM.

Gotowy/a? Kasia i Dorota czekają na Twój kontakt!

 

Katarzyna Żabińska
+48 734 486 869
kontakt@multibim.pl

Dorota Hojda
+48 787 993 259
kontakt@multibim.pl


Przeczytaj także
Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Enscape to wtyczka do wizualizacji w czasie rzeczywistym i rzeczywistości wirtualnej , która płynnie integruje się z Archicadem.

15.01.2024
Wesołych Świąt od Multibim!

Wesołych Świąt od Multibim!

Na nadchodzący czas życzymy Wam radości, twórczych inspiracji i spełnienia marzeń, nie tylko tych zawodowych. Niech te Święta będą dla Was pełne spokoju, ciepła i wytchnienia po intensywnym roku.

21.12.2023

Partnerzy