+48 663 008 823 biuro@multibim.pl
Zaznacz stronę

Bimsync Arena

Bimsync Catenda to nowoczesna platforma komunikacyjna dedykowana całej branży budowlanej. Usprawnia komunikację podczas planowania, projektowania, realizacji i eksploatacji obiektu budowlanego. Ogranicza ryzyko, oszczędza czas, pieniądze i środowisko. Jest pierwszą tego typu platformą (rozwijaną od 2012 r.) o potwierdzonej gwarancji czasu bezawaryjnej pracy na poziomie 99,98%

Funkcjonalność to podstawa

Udostępniaj, wizualizuj, współpracuj na bazie modelu BIM oraz zarządzaj problemami tylko za pomocą przeglądarki internetowej. Bez zbędnych instalacji oraz dodatków.

Zaleta wizualizacji

Obrazowanie informacji jest kluczową cechą BimSync. Skorzystaj z wysoce wydajnej przeglądarki 3D oraz automatycznie generowanych planów 2D aby uzyskać pełny obraz wszystkich modeli w projekcie.

Wspólnie rozwiązuj problemy

Dodawaj, importuj, organizuj i współpracuj nad problemami. BimSync wspiera wszystkie wersje BCF oraz BFC API, co umożliwia płynną współpracę z innymi programami.

Wykresy i statystyki

Uzyskaj szybki dostęp do najnowszych uaktualnień i zmian, jak również do KPI (Key Performance Indicators) projektu.

Informacje na bazie modelu

Wierzymy, że najlepszą możliwą organizacją dokumentów i rysunków w projekcie jest BIM sam w sobie. Dołączaj dokumenty, zagadnienia, klasyfikacje oraz informacje o produkcie bezpośrednio do obiektów w modelu BIM.

W oparciu o otwarte standardy

BimSync jest skonstruowany w oparciu o międzynarodowe standardy buildingSMART. Odczytuje i zapisuje format IFC2x3 w rozszerzeniu IFC, ifcXML i ifcZIP. IFC4 jest w trakcie opracowania. Open BIM jest uniwersalnym podejściem do projektowania, realizacji i obsługi budynku po realizacji. Podejście to umożliwia współpracę interdyscyplinarną na bazie otwartych standardów i metodologii pracy.

IFC

Bimsync odczytuje i zapisuje format IFC2x3 w rozszerzeniach IFC, ifcXML i ifcZIP. IFC4 będzie dostępne już wkrótce.

BCF

Odczytuj i zapisuj pliki BCF w formacie 1.0, 2.0 oraz 2.1 lub używaj BCF API.

bSDD

Znamy bSDD jak własną kieszeń. Wsparcie dla bSDD jest w budowane w każde narzędzie BimSync.

COBIe

BimSync umożliwia eksport modeli BIM do formatu COBIe.

Zapytaj o wycenę Bimsync

Dbamy o dane Twoje i Twojej firmy – kontakt realizujemy tylko w oparciu o zapytanie ofertowe.
Sprawdź naszą Politykę prywatności.

Zapoznałam/em się i akceptuję