Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Architekt Piotr Bieroński o Multibim SUN

„Builder” to niewątpliwie jeden z najbardziej prestiżowych magazynów branży projektowo-budowlanej i chyba nikomu nie trzeba go przedstawiać. Podczas lektury najnowszego wydania zachęcamy do zatrzymania się na artykułem naszego eksperta i członka zespołu Multibim, architekta Piotra Bierońskiego.

Pisze on o aplikacji Multibim SUN i korzyściach dla projektantów, wynikających z szybkiej analizy poziomu nasłoneczniania powstających budynków i ewentualnego zacienienia istniejącej infrastruktury z pomocą tego modułu. W czasach coraz gęstszej zabudowy nasłonecznienie staje się czynnikiem o krytycznym znaczeniu, dlatego warto poznać nowe narzędzia dedykowane dla tego obszaru działań projektowych.

Pełny tekst jest dostępny publicznie na stronach Builder Polska pod linkiem https://builderpolska.pl/2022/01/31/multibim-sun/

Przeczytaj także
Wyniki Konkursu

Wyniki Konkursu

Zgodnie z obietnicą powracamy z wynikami konkursu „Jakie największe korzyści przynosi BIM, Twoim zdaniem?”, w którym do wygrania były atrakcyjne nagrody Multibim.

05.08.2022
Najnowszy Archicad 26 taniej o 5200 PLN

Najnowszy Archicad 26 taniej o 5200 PLN

Tylko w tym tygodniu, do 31 lipca 2022, Archicad 26 jest dostępny w cenie niższej o 5200 złotych netto! Sprawdź szczegóły promocji!

26.07.2022