Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Architekt Piotr Bieroński o Multibim SUN

„Builder” to niewątpliwie jeden z najbardziej prestiżowych magazynów branży projektowo-budowlanej i chyba nikomu nie trzeba go przedstawiać. Podczas lektury najnowszego wydania zachęcamy do zatrzymania się na artykułem naszego eksperta i członka zespołu Multibim, architekta Piotra Bierońskiego.

Pisze on o aplikacji Multibim SUN i korzyściach dla projektantów, wynikających z szybkiej analizy poziomu nasłoneczniania powstających budynków i ewentualnego zacienienia istniejącej infrastruktury z pomocą tego modułu. W czasach coraz gęstszej zabudowy nasłonecznienie staje się czynnikiem o krytycznym znaczeniu, dlatego warto poznać nowe narzędzia dedykowane dla tego obszaru działań projektowych.

Pełny tekst jest dostępny publicznie na stronach Builder Polska pod linkiem https://builderpolska.pl/2022/01/31/multibim-sun/

Przeczytaj także
Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Enscape to wtyczka do wizualizacji w czasie rzeczywistym i rzeczywistości wirtualnej , która płynnie integruje się z Archicadem.

15.01.2024
Wesołych Świąt od Multibim!

Wesołych Świąt od Multibim!

Na nadchodzący czas życzymy Wam radości, twórczych inspiracji i spełnienia marzeń, nie tylko tych zawodowych. Niech te Święta będą dla Was pełne spokoju, ciepła i wytchnienia po intensywnym roku.

21.12.2023

Partnerzy