To już ostatnia szansa na aktualizację Archicada w niższej cenie. Aż do 50% rabatu! ZOBACZ
Do 50% rabatu na aktualizację Archicada! ZOBACZ

Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Architekt Piotr Bieroński o Multibim SUN

„Builder” to niewątpliwie jeden z najbardziej prestiżowych magazynów branży projektowo-budowlanej i chyba nikomu nie trzeba go przedstawiać. Podczas lektury najnowszego wydania zachęcamy do zatrzymania się na artykułem naszego eksperta i członka zespołu Multibim, architekta Piotra Bierońskiego.

Pisze on o aplikacji Multibim SUN i korzyściach dla projektantów, wynikających z szybkiej analizy poziomu nasłoneczniania powstających budynków i ewentualnego zacienienia istniejącej infrastruktury z pomocą tego modułu. W czasach coraz gęstszej zabudowy nasłonecznienie staje się czynnikiem o krytycznym znaczeniu, dlatego warto poznać nowe narzędzia dedykowane dla tego obszaru działań projektowych.

Pełny tekst jest dostępny publicznie na stronach Builder Polska pod linkiem https://builderpolska.pl/2022/01/31/multibim-sun/

Przeczytaj także
Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Lato już czuć w powietrzu. Z tej okazji mamy dla Was gorącą promocję na aktualizacje Archicada!

08.05.2024
Przetestuj BIMmTool

Przetestuj BIMmTool

BimMTool to niezbędne narzędzie do pomiaru, modelowania, prezentacji i kontroli projektów renowacji – i wiele więcej! Wypróbuj je za darmo, aż do końca maja i otrzymaj rabat na zakup.

06.05.2024

Partnerzy