To już ostatnia szansa na aktualizację Archicada w niższej cenie. Aż do 50% rabatu! ZOBACZ
Do 50% rabatu na aktualizację Archicada! ZOBACZ

Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Archicad Tips & Tricks – dodawanie otworów w stropach i dachach

Proces tworzenia powinien maksymalnie odzwierciedlać myśl twórczą architekta, jednocześnie zachowując prostotę w obsłudze. Dzięki zastosowaniu programu Archicad oraz wszystkich funkcji oprogramowania, można znacznie ułatwić i usprawnić proces projektowy i zarządzanie nim.

archicad otwory w stropach

Dlatego z myślą o architektach i projektantach powstał cykl Archicad Tips&Tricks, w którym pokazujemy, jak wykorzystać funkcje Archicada do sprawnego projektowania.

W najnowszym odcinku pokazujemy, jak w Archicadzie tworzyć otwory w stropach i dachach oraz jak modyfikować je w prosty sposób.

Wszystkie odcinki tego cyklu dostępne są w Panelu Klienta Multibim. Zachęcamy do założenia darmowego konta i korzystanie z naszych archicadowych tricków!

 

PRZEJDŹ DO PANELU KLIENTA

Przeczytaj także
Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Lato już czuć w powietrzu. Z tej okazji mamy dla Was gorącą promocję na aktualizację Archicada! To już ostatnia szansa na aktualizację i zakup licencji wieczystych w tak niskich cenach.

08.05.2024
Przetestuj BIMmTool

Przetestuj BIMmTool

BimMTool to niezbędne narzędzie do pomiaru, modelowania, prezentacji i kontroli projektów renowacji – i wiele więcej! Wypróbuj je za darmo, aż do końca maja i otrzymaj rabat na zakup.

06.05.2024

Partnerzy