Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Archicad Tips & Tricks – dodawanie otworów w stropach i dachach

Proces tworzenia powinien maksymalnie odzwierciedlać myśl twórczą architekta, jednocześnie zachowując prostotę w obsłudze. Dzięki zastosowaniu programu Archicad oraz wszystkich funkcji oprogramowania, można znacznie ułatwić i usprawnić proces projektowy i zarządzanie nim.

archicad otwory w stropach

Dlatego z myślą o architektach i projektantach powstał cykl Archicad Tips&Tricks, w którym pokazujemy, jak wykorzystać funkcje Archicada do sprawnego projektowania.

W najnowszym odcinku pokazujemy, jak w Archicadzie tworzyć otwory w stropach i dachach oraz jak modyfikować je w prosty sposób.

Wszystkie odcinki tego cyklu dostępne są w Panelu Klienta Multibim. Zachęcamy do założenia darmowego konta i korzystanie z naszych archicadowych tricków!

 

PRZEJDŹ DO PANELU KLIENTA

Przeczytaj także
Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Rok Enscape gratis dla użytkowników Archicada 27

Enscape to wtyczka do wizualizacji w czasie rzeczywistym i rzeczywistości wirtualnej , która płynnie integruje się z Archicadem.

15.01.2024
Wesołych Świąt od Multibim!

Wesołych Świąt od Multibim!

Na nadchodzący czas życzymy Wam radości, twórczych inspiracji i spełnienia marzeń, nie tylko tych zawodowych. Niech te Święta będą dla Was pełne spokoju, ciepła i wytchnienia po intensywnym roku.

21.12.2023

Partnerzy