To już ostatnia szansa na aktualizację Archicada w niższej cenie. Aż do 50% rabatu! ZOBACZ
Do 50% rabatu na aktualizację Archicada! ZOBACZ

Oficjalny dostawca Archicada w Polsce | Członek buildingSMART

Archicad i BIMcloud SaaS – bezpłatne licencje dla specjalistów z Ukrainy

Solidaryzując się z narodem Ukraińskim w tym trudnym czasie, chcemy także wspierać architektów, projektantów i inżynierów z Ukrainy, aby mogli kontynuować pracę poza granicami swojego państwa lub pracując zdalnie na Ukrainie.

На знак солідарності з українським народом у цей важкий час ми також хочемо підтримати архітекторів, дизайнерів та інженерів з України, щоб вони могли продовжувати працювати за межами своєї країни чи працювати в Україні  дистанційно.

W związku z tym od 21 marca 2022 z inicjatywy Graphisoft licencje Archicad i BIMcloud SaaS są dostępne bezpłatne dla specjalistów z branży AEC z Ukrainy, a także dla polskich firm, które będą zatrudniać osoby z Ukrainy uciekające przed wojną.

Licencje będą ważne przez 6 miesięcy i aby z nich skorzystać nie musisz być aktualnym użytkownikiem Archicada. Wystarczy przesłać do nas wypełniony formularz, który znajduje się poniżej lub skontaktować się bezpośrednio telefonicznie lub mailowo.

Тому з 21 березня 2022 року за ініціативи Graphisoft, ліцензії Archicad та BIMcloud SaaS є доступні безкоштовно для українських спеціалістів з галузей архітектури та дизайну. Також ліцензії є безкоштовними для польських компаній, які працевлаштують українських спеціалістів, постраждалих від війни.

Ліцензії будуть дійсні протягом 6 місяців, і ви не мусите бути актуальним користувачем Archicad, щоб розпочати їх використовувати. Все, що вам потрібно зробити, це надіслати нам заповнену нижче заявку або зв’язатися з нами безпосередньо по телефону або електронною поштою.

WYPEŁNIJ FORMULARZ / ЗАПОВНИ ЗАЯВКУ

Przeczytaj także
Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Do 50% rabatu na aktualizacje Archicada!

Lato już czuć w powietrzu. Z tej okazji mamy dla Was gorącą promocję na aktualizację Archicada! To już ostatnia szansa na aktualizację i zakup licencji wieczystych w tak niskich cenach.

08.05.2024
Przetestuj BIMmTool

Przetestuj BIMmTool

BimMTool to niezbędne narzędzie do pomiaru, modelowania, prezentacji i kontroli projektów renowacji – i wiele więcej! Wypróbuj je za darmo, aż do końca maja i otrzymaj rabat na zakup.

06.05.2024

Partnerzy