Przejdź na pełną wersję Archicada na specjalnych warunkach i rozwiń skrzydła z Multibim! - Multibim

Oficjalny dostawca oprogramowania GRAPHISOFT Archicad w Polsce. | Członek korporacyjny buildingSMART Polska

Przejdź na pełną wersję Archicada na specjalnych warunkach i rozwiń skrzydła z Multibim!

Wyższy poziom projektowania w niższej cenie? Sprawdź ofertę specjalną i przejdź na pełną wersję Archicada już dziś. Nie będzie na to lepszego czasu! Dla wszystkich posiadaczy wersji Archicad Start Edition mamy dobre wieści. Od teraz możecie przejść na pełną wersję programu wraz z wieczystą licencją oraz Kartą Multibim, oszczędzając do 35% regularnej ceny. Mało? Do pakietu dorzucamy program Enscape za darmo na cały rok.

A jeśli interesuje Cię elastyczna subskrypcja, obniżymy jej koszt o 50% przez pierwsze 12 miesięcy. Skontaktuj się z nami – wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Co daje przejście na pełną wersję Archicada?

Koniec z ograniczeniami w obszarze współpracy, modelowania i wizualizacji. Pełna wersja Archicada uwolni potencjał pracy Twojej i Twojego zespołu. Wraz z nią odkryjesz szersze możliwości narzędzi modelowania i jego automatyzacji, przyspieszysz procesy projektowe i wejdziesz na zupełnie nowy poziom przepływu informacji. A to wszystko bez wpływu na bieżące projekty. Przejście na pełną wersję pozwoli Ci swobodnie kontynuować pracę rozpoczętą jeszcze na wersji Start Edition. Ale mamy coś jeszcze. Wraz z pełną wersją Archicada otrzymujesz od nas Kartę Multibim, czyli dostęp do aktualizacji, szkoleń, autorskiego wzorca projektu i kompleksowej opieki naszych ekspertów. 

Natomiast, jeśli zdecydujesz się na model subskrypcyjny Archicada, Twój Archicad Start Edition nadal pozostanie do Twojej dyspozycji, co oznacza, że będziesz mógł korzystać z obu licencji! 

Dlaczego nasi klienci zamieniają Archicada Start Edition na pełną wersję?

Pełna wersja jest szczególnie ważna dla osób, które:

  • wykonują wizualizacje – Archicad 26 posiada silniki renderujące pozwalające na tworzenie realistycznych wizualizacji. Dodatkowo, teraz można skorzystać z pierwszego roku gratis Enscape – zewnętrznego, doskonale zintegrowanego z Archicadem, oprogramowania do wizualizacji,
  • publikują obszerną dokumentację projektową – Publikator Archicada 26 automatyzuje pracę i oszczędza dużo czasu. W Start Edition każdy rysunek publikujemy oddzielnie, 
  • współpracują na jednym projekcie z innymi – w pełnej wersji możemy pracować w Teamworku. Archicad Start Edition przeznaczony jest do indywidualnej pracy. 
  • chcą mieć zawsze aktualną wersję programu w najniższej cenie oraz zależy im na bezpłatnym wsparciu technicznym oraz dodatkowych materiałach – to wszystko jest możliwe dzięki Karcie Multibim. Inne bonusy wymieniliśmy tutaj

Skontaktuj się z nami, wyższy poziom projektowania jest na wyciągnięcie ręki!

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę.

Przeczytaj także
Konferencja openBIM Poland 2023

Konferencja openBIM Poland 2023

Pierwsza polska odsłona konferencji organizowanej przez buildingSMART zagości w Warszawie już 18 maja 2023.

04.05.2023
VVR WOOD

VVR WOOD

Największą przewagą ArchiFrame nad konkurencją jest elastyczność systemu i niestandardowe funkcje, pozwalające na znacznie bardziej dopasowane do naszych potrzeb rozwiązania.

04.05.2023